REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści czwartkowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści czwartkowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści czwartkowych konkurencji (29 lipca) i miejsca Polaków:

GIMNASTYKA SPORTOWA
      
   wielobój indywidualnie kobiet
1. Sunisa Lee (USA)
2. Rebeca Andrade (Brazylia)
3. Angelina Mielnikowa (RKO)
 
JUDO     

   78 kg kobiet
1. Shori Hamada (Japonia)
2. Madeleine Malonga (Francja)
3. Anna-Maria Wagner (Niemcy)
 . Mayra Aguiar (Brazylia)
...
9-16. Beata Pacut (Polska) odpadła w 2. rundzie

   100 kg mężczyzn
1. Aaron Wolf (Japonia)
2. Cho Guham (Korea Płd.)
3. Jorge Fonseca (Portugalia)
 . Nijaz Iljasow (RKO)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

   C1 kobiet
1. Jessica Fox (Australia)
2. Mallory Franklin (W. Brytania)
3. Andrea Herzog (Niemcy)
...
19. Aleksandra Stach (Polska) odpadła w eliminacjach

PŁYWANIE

   800 m st. dowolnym mężczyzn
1. Robert Finke (USA)
2. Gregorio Paltrinieri (Włochy)
3. Michaiło Romanczuk (Ukraina)

   200 m st. klasycznym mężczyzn
1. Zac Stubblety-Cook (Australia)
2. Arno Kamminga (Holandia)
3. Matti Mattsson (Finlandia)

   200 m st. motylkowym kobiet
1. Zhang Yufei  (Chiny)
2. Regan Smith (USA)
3. Hali Flickinger (USA)

   100 m st. dowolnym mężczyzn
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Kyle Chalmers (Australia)
3. Kliment Kolesnikow (RKO)

   4x200 m st. dowolnym kobiet
1. Chiny
  (Yang Junxuan, Tang Muhan, Zhang Yufei, Li Bingjie) 
2. USA
  (Allison Schmitt, Paige Madden, Katie Mc Laughlin, Katie Ledecky)
3. Australia
  (Ariarne Titmus, Emma McKeon, Madison Wilson, Leah Neale) 

STRZELECTWO

   trap kobiet
1. Zuzana Rehak Stefecekova (Słowacja) 
2. Kayle Browning (USA)
3. Alessandra Perilli (San Marino)
...
9. Sandra Bernal (Polska)             

   trap mężczyzn
1. Jiri Liptak (Czechy)
2. David Kostelecky (Czechy)
3. Matthew John Coward-Holley (W. Brytania)

SZERMIERKA

   floret kobiet drużynowo
1. Rosyjski Komitet Olimpijski
  (Inna Derigłazowa, Adelina Zagidullina, Larysa Korobiejnikowa, Marta Martianowa)
2. Francja 
  (Anita Blaze, Pauline Ranvier, Ysaora Thibus, Astrid Guyart)
3. Włochy
  (Martina Batini, Alice Volpi, Arianna Errigo, Erica Cipressa)

TENIS STOŁOWY

   gra pojedyncza kobiet
1. Chen Meng (Chiny)
2. Sun Yingsha (Chiny)
3. Mima Ito (Japonia)
...
33-64 Li Qian (Polska) odpadła w 2. rundzie
33-64 Natalia Partyka (Polska) odpadła w 2. rundzie
               
WIOŚLARSTWO

   dwójka bez sternika mężczyzn
1. Martin Sinkovic, Valent Sinkovic (Chorwacja)
2. Marius-Vasile Cozmiu, Ciprian Tudosa (Rumunia)
3. Frederic Vystavel, Joachim Sutton (Dania)

   dwójka bez sterniczki kobiet
1. Grace Prendergast, Kerri Gowler (Nowa Zelandia)
2. Wasilisa Stepanowa, Jelena Oriabinskaia (RKO)
3. Caileigh Filmer, Hillary Janssens (Kanada)
 
   dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn
1. Fintan Mc Carthy, Paul O'Donovan (Irlandia)
2. Jonathan Rommelmann, Jason Osborne (Niemcy)
3. Stefano Oppo, Pietro Ruta (Włochy)
...
8. Jerzy Kowalski, Artur Mikolajczewski (Polska) 2. m finał B

   dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet
1. Valentina Rodini, Federica Cesarini (Włochy)
2. Laura Tarantola, Claire Bove (Francja)
3. Marieke Keijser, Ilse Paulis (Holandia)

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119139959 views

REKLAMA

2119140053 views

REKLAMA

REKLAMA

2120936407 views

REKLAMA

2119140122 views

REKLAMA

2119140181 views

REKLAMA

2119140226 views