REKLAMA

2121740079 views

REKLAMA

2121740078 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści czwartkowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści czwartkowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści czwartkowych konkurencji (5 sierpnia) i miejsca Polaków:

BOKS

   57 kg mężczyzn
1. Albert Batyrgazijew (RKO)
2. Duke Ragan (USA)
3. Samuel Takyi (Ghana)
 . Lazaro Alvarez (Kuba)

DESKOROLKA

   park mężczyzn
1. Keegan Palmer (Australia)
2. Pedro Barros (Brazylia)
3. Cory Juneau (USA)

HOKEJ NA TRAWIE

   mężczyźni
1. Belgia
2. Australia
3. Indie

KAJAKARSTWO         

   K-1 200 m mężczyzn
1. Sandor Totka (Węgry)
2. Manfredi Rizza (Włochy)
3. Liam Heath (Wielka Brytania)

   C-1 200 m kobiet
1. Nevin Harrison (USA)
2. Laurence Vincent-Lapointe (Kanada)
3. Liudmiła Luzan (Ukraina)
  
   K-1 500 m kobiet 
1. Lisa Carrington (Nowa Zelandia)
2. Tamara Csipes (Węgry)
3. Emma Astrand Jorgensen (Dania)
.....
11. Justyna Iskrzycka (Polska) 3. w finale B
13. Marta Walczykiewicz (Polska) 5. w finale B

   K-2 1000 m mężczyzn
1. Australia (Jean van der Westhuyzen, Thomas Green)
2. Niemcy (Max Hoff, Jacob Schopf)
3. Czechy (Josef Dostal, Radek Slouf)

KARATE

   kata kobiet
1. Sandra Sanchez (Hiszpania)
2. Kiyou Shimizu (Japonia)
3. Grace Lau Mo Sheung (Hongkong)
 . Viviana Bottaro (Włochy)

   67 kg kumite mężczyzn
1. Steven da Costa (Francja)
2. Eray Samdan (Turcja)
3. Darchan Assadiłow (Kazachstan)
 . Abdel Rahman Almasatfa (Jordania

   55 kg kumite kobiet
1. Iwet Goranowa (Bułgaria)
2. Anżelika Terliuga (Ukraina)
3. Wen Tzuyun (Tajwan)
 . Bettina Plank (Austria)

KOLARSTWO TOROWE  

   keirin kobiet
1. Shanne Braspennincx (Holandia)                                        
2. Ellesse Andrews (Nowa Zelandia)      
3. Lauriane Genest (Kanada)
...
19. Urszula Łoś (Polska) odpadła w 1. rundzie
23. Marlena Karwacka (Polska) odpadła w 1. rundzie

   omnium mężczyzn
1. Matthew Walls (Wielka Brytania)
2. Campbell Stewart (Nowa Zelandia)
3. Elia Viviani (Włochy)
...
16. Szymon Sajnok (Polska)              

LEKKOATLETYKA 

   110 m ppł mężczyzn 
1. Hansle Parchment (Jamajka)
2. Grant Holloway (USA)
3. Ronald Levy (Jamajka)

   400 m mężczyzn
1. Steven Gardiner (Bahamy)
2. Anthony Jose Zambrano (Kolumbia)
3. Kirani James (Grenada)
...
47. Karol Zalewski (Polska) odpadł w eliminacjach

   trójskok mężczyzn 
1. Pedro Pablo Pichardo (Portugalia)
2. Zhu Yaming (Chiny)
3. Hugues Fabrice Zango (Burkina Faso)

   pchnięcie kulą mężczyzn
1. Ryan Crouser (USA)
2. Joe Kovacs (USA)
3. Tomas Walsh (Nowa Zelandia)
...
13. Michał Haratyk (Polska) odpadł w eliminacjach
23. Konrad Bukowiecki (Polska) odpadł w eliminacjach 

   chód na 20 km mężczyzn
1. Massimo Stano (Włochy)
2. Koki Ikeda (Japonia)
3. Toshikazu Yamanishi (Japonia)
...
   Łukasz Niedziałek (Polska) nie ukończył

   skok o tyczce kobiet 
1. Katie Nageotte (USA)
2. Anżelika Sidorowa (RKO)
3. Holly Bradshaw (W. Brytania)

   siedmiobój kobiet
1. Nafissatou Thiam (Belgia)
2. Anouk Vetter (Holandia)
3. Emma Oosterwegel (Holandia)
...
16. Adrianna Sułek (Polska)

   dziesięciobój mężczyzn
1. Damian Warner (Kanada) 
2. Kevin Mayer (Francja) 
3. Ashley Moloney (Australia) 
...
12. Paweł Wiesiołek (Polska)                      

PIŁKA NOŻNA        

   kobiety
3. USA

PŁYWANIE 

   10 km na otwartym akwenie mężczyzn
1. Florian Wellbrock (Niemcy)
2. Kristof Rasovszky (Węgry)
3. Gregorio Paltrinieri (Włochy)

SKOKI DO WODY

   wieża 10 m kobiet
1. Quan Hongchan (Chiny)
2. Chen Yuxi (Chiny)
3. Melissa Wu (Australia)

TENIS STOŁOWY

   drużyny kobiet
1. Chiny
2. Japonia
3. Hongkong
...
9. m.in. Polska

WSPINACZKA SPORTOWA

   kombinacja mężczyzn
1. Alberto Gines Lopez (Hiszpania)
2. Nathaniel Coleman (USA)
3. Jakob Schubert (Austria) 

ZAPASY

   57 kg w st. wolnym mężczyzn
1. Zawur Ugujew (RKO)
2. Kumar Ravi (Indie) 
3. Nurislam Sanajew (Kazachstan) 
 . Thomas Patrick Gilman (USA) 

   86 kg w st. wolnym mężczyzn
1. David Morris Taylor (USA)
2. Hassan Yasdanicharati (Iran)
3. Artur Najfonow (RKO) 
 . Myles Nazem Amine (San Marino) 

   57 kg w st. wolnym kobiet
1. Risako Kawai (Japonia) 
2. Iryna Kuraczkina (Białoruś)
3. Helen Maroulis (USA) 
 . Ewelina Nikołowa (Bułgaria) 
...  
16. Jowita Wrzesień (Polska)

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119660245 views

REKLAMA

2119660325 views

REKLAMA

REKLAMA

2121456673 views

REKLAMA

2119660382 views

REKLAMA

2119660431 views

REKLAMA

2119660465 views