REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportPiłkarska LM - piłkarz Celticu: będzie trudno, ale trener wymyśli plan

Piłkarska LM – piłkarz Celticu: będzie trudno, ale trener wymyśli plan

-

Piłkarz Celticu Glasgow Liam Henderson uważa, że jego zespół czeka w środę ciężka przeprawa w Warszawie z Legią w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów, ale jest optymistą. „Nasz trener będzie miał plan, który chcemy zrealizować” – zapowiedział.

fot.EPA/ALEJANDRO GARCIA
fot.EPA/ALEJANDRO GARCIA

W poprzedniej rundzie kwalifikacji LM Celtic wyeliminował islandzki KR Reykjavik (1:0, 4:0), natomiast Legia poradziła sobie z irlandzkim St Patrick’s Athletic (1:1, 5:0).

REKLAMA

Mistrzowie Szkocji, w przeszłości często występujący w fazie grupowej Ligi Mistrzów, będą faworytami rywalizacji z warszawską drużyną. Celtic podchodzi jednak ostrożnie do pierwszego spotkania – w środę o godz. 20.45 na Łazienkowskiej.

„Czekamy na ten mecz. Zobaczymy, jak nam pójdzie w Warszawie. Będzie trudno, w Polsce spotkamy się z zupełnie inną atmosferą na stadionie, ale nasz trener będzie miał plan. Zamierzamy go realizować i – mam nadzieję – osiągniemy korzystny wynik” – powiedział 18-letni Henderson, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Rewanż odbędzie się 6 sierpnia na znanym z meczów rugby obiekcie Murrayfield w Edynburgu. Stadion mistrza Szkocji jest bowiem jedną z aren Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej (Commonwealth Games). Do tej pory Celtic słynął ze świetnej gry u siebie, zwłaszcza w europejskich pucharach. Henderson podkreśla jednak, że arena w Edynburgu też może być atutem.

„Myślę, że Murrayfield jest fantastyczny. W poprzednim spotkaniu (z KR Reykjavik – PAP) mieliśmy wysoką frekwencję i świetnie przygotowaną murawę. Mecz był wielkim wydarzeniem. Czekamy na kolejne starcie na tym stadionie” – zakończył Henderson. (PAP)

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

REKLAMA

2097986820 views

REKLAMA

REKLAMA

2097987053 views

REKLAMA

2099783445 views

REKLAMA

2097987196 views

REKLAMA

2097987297 views

REKLAMA

2097987407 views