REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Mundial 2014 MŚ 2014 - trener Niemców przegrał zakład, musi postawić kolegom obiad

MŚ 2014 – trener Niemców przegrał zakład, musi postawić kolegom obiad

-

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Niemiec Joachim Loew mógł cieszyć się ze zwycięstwa swoich podopiecznych nad Portugalią 4:0 w mistrzostwach świata, ale jednocześnie przegrał zakład. Teraz będzie musiał postawić obiad kolegom ze sztabu i ich partnerkom.

Joachim Loew fot.EPA/MARCUS BRANDT
Joachim Loew fot.EPA/MARCUS BRANDT

REKLAMA

Loewa “pogrążył” gol Matsa Hummelsa na 2:0, zdobyty głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Szkoleniowiec założył się bowiem z asystentem Hansim Flickiem, trenerem bramkarzy Andreasem Koepkem oraz menedżerem reprezentacji Oliverem Bierhoffem, że Niemcy nie zdobędą bramki ze stałego fragmentu gry.

Cała czwórka wraz z partnerkami ma się udać na wspólny obiad, za który zapłaci Loew.

Niemcy zajmują pierwsze miejsce w grupie G. Czekają ich jeszcze starcia z Ghaną i USA. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks