REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportLiga hiszpańska - media: Barca wraca do wielkiego stylu z Lewandowskim na...

Liga hiszpańska – media: Barca wraca do wielkiego stylu z Lewandowskim na czele

-

Hiszpańska prasa nie szczędzi pochlebstw władzom FC Barcelony za wakacyjne zakupy nowych piłkarzy, wskazując, że zespół wraca do wielkiego stylu ze swoich najlepszych czasów. W jej ekipie wyróżnia szczególnie Roberta Lewandowskiego, pozyskanego w lipcu z Bayernu Monachium.

Według największych sportowych gazet Hiszpanii Lewandowski zasłużył na nagrodę dla najlepszego zawodnika niedzielnego finału o Puchar Gampera na barcelońskim stadionie Camp Nou, gdyż walnie przyczynił się do wygranej “Dumy Katalonii” z meksykańskim UNAM Pumas 6:0.

REKLAMA

Dziennik “Sport” podkreślając wysokiej urody bramkę zdobytą przez polskiego snajpera odnotowuje, że dzięki asystom “Lewego” Barca zdobyła dwa kolejne gole.

“Sport” oraz “Mundo Deportivo” prześcigają się w superlatywach na temat poziomu gry “Dumy Katalonii”, wskazując, że kierownictwo klubu poprzez wakacyjne transfery poprawiło jakość gry FC Barcelony.

Wydawane w stolicy Katalonii gazety nazywają niedzielny występ graczy FC Barcelony “niebiańską muzyką” oraz “powrotem do najlepszych lat”. Wtóruje im madrycki dziennik “Marca”, według której zespół Barcy wraca do mistrzowskiego poziomu.

Stołeczna gazeta również wyróżnia w niedzielnym meczu Lewandowskiego, zauważając, że sprostał on oczekiwaniom dyrekcji klubu i kibiców. Przypomina, że “fantastyczny” start Lewandowskiego na Camp Nou zobaczyło ponad 83 tys. widzów.

“Lepszy debiut jest niemożliwy” – podsumowała “Marca”, podkreślając, że duet Lewandowski-Pedri jest bardzo obiecujący, gdyż nadaje dynamikę ofensywnym poczynaniom Barcy.

Dziennik “Sport” zauważa tymczasem, że na zaledwie pięć dni przez startem rozgrywek ligowych w Hiszpanii dyrekcji FC Barcelona wciąż nie udało się zarejestrować siedmiu nowych graczy klubu w La Liga, w tym Lewandowskiego.

Gazeta twierdzi, że do pozytywnej decyzji dyrekcji hiszpańskiej ligi niezbędne będą zapewne obniżki zarobków piłkarzy “Dumy Katalonii”.

(PAP)

REKLAMA

2102937502 views

REKLAMA

2102937735 views

REKLAMA

2104734127 views

REKLAMA

2102937878 views

REKLAMA

2102937978 views

REKLAMA

2102938087 views