REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Sport El. ME 2020 - Milik opuścił zgrupowanie kadry

El. ME 2020 – Milik opuścił zgrupowanie kadry

-

Arkadiusz Milik nie zagra w meczach przeciwko Izraelowi i Słowenii fot.Ciro Fusco/EPA-EFE/Shutterstock

Z powodu urazu mięśni brzucha Arkadiusz Milik opuścił zgrupowanie kadry przed meczami eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem i Słowenią – poinformował na Twitterze rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski.

REKLAMA

“Milik przyjechał na zgrupowanie z odnowionym urazem mięśni brzucha. Po wykonanej diagnostyce i konsultacji z lekarzem kadry Jackiem Jaroszewskim oraz podjętej wstępnej terapii postanowiono nie podejmować zbędnego ryzyka pogłębienia urazu w trakcie potencjalnych występów w meczach z Izraelem i Słowenią. Zawodnik wraca do Włoch, gdzie na życzenie klubu będzie przechodził dalszą rehabilitację” – napisał Kwiatkowski o 25-letnim piłkarzu Napoli.

W kadrze pozostaje trzech innych napastników: Dawid Kownacki (Fortuna Duesseldorf), Robert Lewandowski (Bayern Monachium) oraz Krzysztof Piątek (AC Milan).

Po ośmiu kolejkach biało-czerwoni prowadzą w grupie G eliminacji i mają już pewny awans na przyszłoroczny turniej. W sobotę zmierzą się w Jerozolimie z Izraelem (o ile spotkanie nie zostanie odwołane lub przeniesione do innego miasta z powodów bezpieczeństwa), a trzy dni później podejmą w Warszawie Słowenię.

(PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks