REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportCzarna seria na Soldier Field trwa

Czarna seria na Soldier Field trwa

-

Dwaj wielcy przegrani meczu Chicago Bears z Miami Dolphins, rozgrywający Jay Cutler i trener Marc Trestman fot.Tannen Maury/EPA
Dwaj wielcy przegrani meczu Chicago Bears z Miami Dolphins, rozgrywający Jay Cutler i trener Marc Trestman fot.Tannen Maury/EPA

Nadzieje po zwycięstwie z Atlantą Falcons były spore. Okazało się jednak, że sukces tydzień temu był wynikiem w głównej mierze słabości przeciwnika, niż siły Bears. Ona w tym sezonie jest niewielka, o czym można było się przekonać w niedzielne południe. Porażka z Miami Dolphins 14:27, trzecia pod rząd w tym sezonie na Soldier Field, jest podstawą do tego, by myśli o playoffs odłożyć do następnego roku.

REKLAMA

Wygrali w NFC North zarówno Green Bay Packers (z Carolina Panthers 38:17), jak i Detroit Lions (z New Orleans Saints 24:23), a to oznacza, że Bears tracą do swoich rywali dwa zwycięstwa. Na tym etapie rozgrywek jest to strata, odrobienie której jest karkołomnym przedsięwzięciem.

Bears z Dolphins byli słabsi w każdym elemencie gry, zadając w ten sposób kłam przedmeczowym statystykom. One faworyzowały gospodarzy, ale boisko zweryfikowało wszystko.

Znakomity mecz zaliczył rozgrywający Miami Ryan Tannehill. Rozpoczał o d perfekcyjnych 14 podań i dwóch przyłożeń, które dały Miami po pierwszej połowie prowadzenie 14:0.

Matt Forte na początku trzeciej kwarty zmniejszył wprawdzie deficyt do siedmiu punktów, dając nadzieję na odrobienie strat. Jednak kolejne 10 punktów było dziełem przyjezdnych, a to było dla miejscowych wyrokiem.

Zawiódł (który to raz z kolei) Jay Cutler. Rozczarowali ci, do których adresowane były podania. Nie wykonali zadania pozostali. Również ten, który miał wszystkim zarządzać i wszystkiego pilnować. Eksperyment z Markiem Trestmanem, trenerem nie mającym doświadczenia w NFL, wydaje się chybiony. I chociaż do końca sezonu pozostało jeszcze sporo meczów, można nieśmiało stwierdzić, że szanse na playoffs należy odłożyć. Na jak długo, Bóg jeden raczy wiedzieć.

Dariusz Cisowski

REKLAMA

2116527302 views

REKLAMA

REKLAMA

2116527503 views

REKLAMA

REKLAMA

2118323876 views

REKLAMA

2116527616 views

REKLAMA

2116527703 views

REKLAMA

2116527794 views