REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Haj Lajf Wyclef Jean postrzelony na Haiti

Wyclef Jean postrzelony na Haiti

-

Były lider grupy The Fugees, Wyclef Jean został w sobotę postrzelony na Haiti. Stan muzyka nie jest jednak poważny; już w niedzielę udzielił telefonicznego wywiadu agencji The Associated Press. Okazuje się, że kula trafiła go przypadkiem w prawą rękę.

Wyclef Jean przebywał na Haiti w ramach trwającej kampanii prezydenckiej. Mimo szczerych chęci, muzyk nie może sam ubiegać się o fotel prezydencki tego kraju, ponieważ od lat nie mieszka już na Haiti. Wokalista wizytował jednak  wyspę wspierając w wyścigu o najważniejsze stanowisko swojego przyjaciela, Michaela Martelly’ego, również muzyka.

REKLAMA

Według relacji byłego członka The Fugees, kula drasnęła go w rękę przypadkowo, kiedy wysiadł z samochodu. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Delmas w stolicy kraju – Port-au-Prince.

Muzyk potwierdza, że ze zranienia zdał sobie sprawę, kiedy usłyszał odgłos wystrzału. Chwilę potem dostrzegł krew na ręce  i ubraniu. Nie wiadomo jednak, kto oddał strzał, ani czy Wyclef Jean był celem ataku.

Mężczyzna został przewieziony do prywatnej kliniki City Med. w Petionville, którą po opatrzeniu powierzchownej rany wypuścił.

 Haitańska policja bada okoliczności incydentu. Pierwszą osobą, która zostanie przesłuchana będzie sam Wyclef Jean.

AS

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks