REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Haj Lajf Młody Schwarzenegger półnagi w nowej reklamie jeansów

Młody Schwarzenegger półnagi w nowej reklamie jeansów

-

Choć modelowanie traktuje jako przygodę, syn Arnolda Schawrzeneggera i Marii Shriver, pojawił się w najnowszej reklamie Hudson Jeans. Półnagi Patrick  Schawrzenegger twierdzi jednak, że kariera modela nie zaspokaja jego ambicji.
Patrick Schwarzenegger w wieku zaledwie 17 lat udowodnił, że podobnie jak jego ojcu, nie brak mu odwagi. Uczeń liceum postanowił stworzyć kolekcję ubrań, pod nazwą Project360. Dochód ze sprzedaży odzieży i akcesoriów jest częściowo przeznaczany na cele dobroczynne.Na razie jednak mieszkańcy Kalifornii mogą podziwiać sylwetkę syna byłego gubernatora swojego stanu w markowych jeansach. Czarno-białe fotografie z Patrickiem zawisły na  bilbordach wzdłuż Bulwaru Zachodzącego Słońca.

Nastolatkiem zainteresowały się także jako modelem marki takie jak Hudson Jeans, Armani czy Ralph Lauren, które chcą go uczynić twarzą swoich kampanii reklamowych.

REKLAMA

2147483647 clicks

Czytaj także: Syn Schwarzeneggera filantropem w wieku 17 lat

Patrick Schwarzenegger poza dorabianiem jako model sprawdza uniwersytety, na których chciałby kontynuować naukę.  Na Tweeterze nastolatek ostatnio napisał: “Odwiedziłem właśnie Harvard, świetna szkoła, ale nie zamierzam dodać jej  do mojej listy.  Stanford, USC, Penn, Georgetown – są na razie na samej górze”.  Patrick uczy się na razie  w prywatnej szkole Brentwood School w Los Angeles.

Syn Arnolda Schwarzeneggera w konflikcie małżeńskim swoich rodziców opowiedział się po stronie matki, jednak wielokrotnie podkreślał, że bardzo kocha ojca. Na jednym z wpisów na portalu społecznościowym pozwolił sobie na uwagę: “są dni, kiedy czujesz się jak g…, dni kiedy masz chęć zostawić to wszystko i poczuć się przez chwilę normalnym, ale równocześnie będę kochał swoją rodzinę tak długo, aż śmierć nas nie rozłączy”.

RR

Zobacz także: Syn Schwarzeneggera wyprowadził się z domu

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2131818292 views

REKLAMA

REKLAMA

2131818307 views

REKLAMA

REKLAMA

2133614627 views

REKLAMA

2131818317 views

REKLAMA

2131818320 views

Alexandra Sankowska

Tomasz Witkowski

Maya Woroszyło

Lusia Planica

Zuzanna Ochwat

Alexander Kubiak

Maximilian Ostrowski

Patrick Jerabek

Mateusz Boksa

Hubert Dybiński

REKLAMA

2131818324 views