REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Haj Lajf Lindsay Lohan skazana na cztery miesiące więzienia

Lindsay Lohan skazana na cztery miesiące więzienia

-

Lindsay Lohan konfliktów z prawem ciąg dalszy. 24-letnia aktorka została dziś skazana na cztery miesiące więzienia za złamanie zasad zwolnienia warunkowego. Sąd uznał, że Li-Lo jest winna kradzieży ekskluzywnego naszyjnika wartego bagatela 2,5 tys. dolarów.

Lindsay Lohan już od 2006 roku pojawia się na łamach gazet dużo częściej ze względu na swoje utarczki z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości, niż dokonania w dziedzinie krajowej kinematografii. W 2006 roku 19-letnia wówczas gwiazda przyznała się do uzależnienia od alkoholu. Zaledwie rok po tym zdarzeniu aktorka spowodowała poważny wypadek samochodowy będąc pod wpływem alkoholu. Od maja 2007 roku Lindsay pojawia się regularnie w trzech miejscach – na sali sądowej, w centrum odwykowym i w więzieniu.

REKLAMA

W 2011 roku kłopoty gwiazdy filmu „Mean Girls” zaczęły się w lutym. Aktorka została oskarżona o popełnienie ciężkiego przestępstwa – kradzieży naszyjnika wartego 2,5 tys dolarów ze sklepu w Venice, w stanie Kalifornia. Lindsay zaprzeczyła tym zarzutom i konsekwentnie nie przyznaje się do winy. Relacje świadków wydarzeń feralnego dnia, kiedy Lohan wyszła ze sklepu z naszyjnikiem na szyi nie płacąc za niego, są jednak sprzeczne.

Sofia Kaman, właścicielka sklepu, przyznaje, że Lindsay wyszła ze sklepu nie płacąc na naszyjnik, jednak jej zdaniem umowa między nią a klientką była taka, że ta odda biżuterię w przeciągu 24 godzin. Tak się jednak nie stało. Lindsay zaprzecza, jakoby ukradła naszyjnik, jednak kilka dni po wspomnianym zdarzeniu paparazzi zrobili jej zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że aktorka ma go na szyi.

Dziś kalifornijski sąd uznał Lindsay Lohan winną czynu kradzieży, jednak dał jej kolejną szansę. Charakter przestępstwa określono jako „wykroczenie”, a nie jak dotychczas „ciężkie przestępstwo”. W świetle litery amerykańskiego prawa to bardzo dużo. Aktorka dzięki wpłaconej kaucji w wysokości 75 tys. dolarów może przebywać na wolności, a jej adwokat Shawn Holley złożyła już apelację od wyroku sędzi Stephanie Sautner.

Gdyby jednak wyrok sędzi Sautner został podtrzymany, Lindsay Lohan spędzi cztery miesiące w kalifornijskim ośrodku korekcyjnym Lynwood Correctional Facility. Oprócz pobytu w więzieniu Li-Lo ma również odbyć 380 godzin służby na rzecz społeczności lokalnej.

Zobacz także:

Lindsay Lohan w sądzie za kradzież naszyjnika.

Koniec odwyku Lindsay Lohan.

Lindsay Lohan znów wolna.

Lindsay Lohan wraca do więzienia.

AS

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA