REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Haj Lajf Charlie Sheen wyleciał z "Two and a Half Men"

Charlie Sheen wyleciał z "Two and a Half Men"

-

Wytwórnia Warner Bros poinformowała w poniedziałek, że kończy współpracę z jednym z głównych bohaterów popularnego serialu „Two and a Half Men”, Charlie’m Sheenem. Aktor w ostatnim czasie po raz kolejny trafił na pierwsze strony gazet z powodu problemów z uzależnieniem od używek, imprezowych ekscesów i ostrych ataków na swojego pracodawcę. Na odpowiedź niepokornego gwiazdora nie trzeba były długo czekać: „F**k. They Lose” – sms-a tej treści aktor wysłał jako komentarz na temat swojego zwolnienia do agencji Associated Press.

Koncern Warner Bros. w krótkim oświadczeniu napisał, że zakończenie współpracy z Sheenem ma charakter natychmiastowy. Nie podjęto jednocześnie decyzji jak potoczą się losy popularnego serialu, w którym kontrowersyjny aktor grał jedną z tytułowych ról. Stacja CBS, na antenie której emitowany jest serial „Two and a Half Man”nie udzieliła w tej sprawie żadnych komentarzy.

REKLAMA

Wyrzucenie Sheena z serialu to finał medialnej wojny jaka w ostatnich dniach rozgrywa się pomiędzy aktorem a jego wytwórnią. Charlie Sheen, znany z imprezowego stylu życia i uzależnienia od używek, publicznie zwymyślał twórcę serialu „Two and a Half Man”, kiedy jego pracodawcy skrytykowali jego hulaszczy tryb życia. Sheen, jest dwukrotnie rozwiedziony a ze swoich związków ma w sumie pięcioro dzieci. Kilka dni temu policja odebrała mu najmłodszych synów, po tym jak była żona Brooke Mueller złożyła wniosek o odebranie aktorowi prawa do opieki nad dziećmi. Wniosek wpłynął w kilka godzin po tym jak Sheen poinformował publicznie, że mieszkają z nim dwie bezrobotne gwiazdki filmów erotycznych, które gwiazdor nazywa swoimi „boginiami”.

Ekscesy aktora oprócz krytyki przyniosły mu także ogromną popularność. W ciągu zaledwie kilku dni jego profil na portalu Twitter zaczęło śledzić ponad milion osób, a stacje telewizyjne prześcigają się w prośbach o wywiady. Sheen w Internecie zasypuje także fanów amatorskimi filmami ze swojego domu.

Specjaliści nie maja jednak złudzeń: Sheen ma poważne problemy z uzależnieniem i własną psychiką. Lekarze określają jego zachowanie jako typowe stadium zaprzeczania chorobie i poważnym problemom. Sheen uparcie twierdzi, że nieustanne imprezy i związek z młodszymi o ponad 20 lat gwizdkami porno uczyniły z niego w pełni szczęśliwego i wyzwolonego mężczyznę. Aktor konsekwentnie odrzuca także wszelkie gesty pomocy ze strony rodziny: ojca Martina Sheena oraz brata Emilio Esteveza.

Zakończenie współpracy z Sheenem oznacza dla Warner Bros. i CBS wielomilionowe straty. Zerwanie kontraktu z kontrowersyjnym aktorem zakończy się także najprawdopodobniej pozwem o odszkodowanie. Za każdy odcinek emitowanego od 2003 roku sitcomu Sheen otrzymywał blisko dwa miliony dolarów.

mp

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks