REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Haj Lajf Brukowiec wieści śmierć Michaela Douglasa

Brukowiec wieści śmierć Michaela Douglasa

-

Nie ważne jak mówią, byle by mówili –  to zasada, którą konsekwentnie wciela w życie tabloid “National Enquirer”. Tygodnik po raz kolejny osiągnął na tym polu sukces, dając walczącemu z chorobą nowotworową Michaelowi Douglasowi trzy miesiące życia. Brukowiec wywołał tym w USA duże oburzenie.

Tygodnik “National Enquirer” na okładce najnowszego wydania twierdzi: “Michael Douglas ma tylko 3 miesiące życia”.  Pismo utrzymuje, że lekarze są przerażeni szybką utratą wagi aktora, u którego kilka miesięcy temu zdiagnozowano nowotwór gardła. Według brukowca Michael Douglas w skutek chemioterapii i naświetlań stracił ponad 20 procent swojej wagi. Ze 175 funtów schudł do 139.

REKLAMA

Tabloid pisze, że bliscy i przyjaciele popularnego aktora martwią się, że zostało mu zaledwie trzy miesiące życia.

Artykuł ten wywołał w USA falę krytyki i poruszył świat show biznesu. Długoletni przyjaciel aktora i jego rzecznik Allen Burry stanowczo zaprzeczył doniesieniom “National Enquirer”. Nazwał tekst  “obrzydliwym” i powiedział, że tekst jest zupełnie wyssany z palca i pełen kłamstw.

Sam Michael Douglas przyznał, że walka z chorobą jest ciężka, zwłaszcza po wyczerpujących sesjach chemioterapii i naświetleniach. “Mam zamiar wygrać z chorobą” – mówi pełen optymizmu aktor.

Trzymamy kciuki!

IN (NDTV)

4 KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bitwa Warszawska 1920

Demony i medycyna

Operacja Gideon

Polowanie na pytony

Rosyjski zbieg w USA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks