REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaHaj LajfBristol Palin: "Okłamałam mamę..."

Bristol Palin: "Okłamałam mamę…"

-

Córka byłej gubernator Alaski i kandydatki na wiceprezydenta w 2008 roku, Sary Palin – Bristol, przyznaje że skłamała, gdy opowiadała swojej mamie o nocy, podczas której miała stracić dziewictwo ze swoim byłym chłopakiem Levi  Johnstonem. Bristol dodaje, że to co zrobiła było „głupie”.

– To była taka noc, na którą teraz spoglądam oczami dorosłej osoby i mogę śmiało powiedzieć: “To było głupie…” –  mówiła Bristol w programie „Dr. Drew” w telewizji HLN. – Głupotą było okłamanie mojej mamy oraz mnóstwo innych złych decyzji, które podjęłam tamtej nocy.

REKLAMA

Briston Palin i Levi Johnston mają syna, którego córka jednej z liderek Tea Party urodziła w 2008 roku w wieku 17 lat. Oboje byli prze pewien okres czasu zaręczeni. Związek jednak okazał się krótkotrwały. Bristol Palin przyznaje, że obecnie w ogóle nie rozmawia z byłym narzeczonym, a oczekiwania, iż spedzą całe życie razem określa jako naiwne i idiotyczne.

– Byłam idiotką wierząc w to i myśląc w ten sposób – mówiła Bristol w telewizji HLN – ale on mnie przekonał, że tak właśnie będzie.

Bristol Palin, która oprócz tego, że jest córką jednej z najbardziej popularnej polityk wśród konserwatywnego skrzydła republikanów, sama próbuje odnaleźć się w świecie celebrytów. Startowała w telewizyjnym konkursie „Dancing with the Stars” oraz wydała książkę „Not Afraid of Life: My Journey So Far”. Przynaje także, że wiele razy w życiu wiązała się z chłopakami, których próbowała „naprawić”.

Obecnie, jak mόwi, żyje w seksualnej abstynencji i zamierza skoncentrować na promowaniu edukacji seksualnej wśród młodzieży. – Powinni wiedzieć o pewnych rzeczach, ale na końcu i tak zrobią to co będą chcieli…

Zobacz także: Synowa Palin w zaawansowanej ciąży. W dwa miesiące po ślubie

DB (na podst. CNN)

REKLAMA

2123056329 views

REKLAMA

REKLAMA

2123056346 views

REKLAMA

REKLAMA

2124852666 views

REKLAMA

2123056356 views

REKLAMA

2123056362 views

REKLAMA

2123056366 views