0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoradyProces starzenia można powstrzymać

Proces starzenia można powstrzymać

-

Artykuł sponsorowany

Starzenie się organizmu to proces naturalny i nieunikniony. Mimo to każdy z nas na swój  sposób stara się zachować młodość oraz zdrowie. Niestety szybki tryb życia, niewłaściwe odżywianie, brak ruchu i zatrute środowisko powodują, ze nie jest to wcale takie łatwe, a czynniki te wręcz nasilają procesy starzenia.

REKLAMA

Polscy naukowcy opracowali metodę na zatrzymanie młodości w skórze, a nawet odwrócenie procesu starzenia poprzez otrzymywanie kolagenu ze skory łososia. Mówimy tu o łososiu z Norwegii specjalnie hodowanym w ekologicznych warunkach.

Przez wiele lat laboratoria na całym świecie poszukiwały formuły kolagenu, który byłby aktywny biologicznie, przedostawał się przez bariery ochronne naskórka i w efekcie odbudowywał kolagenowe rusztowania. Ogromne sumy wydano na eksperymenty inżynierii biotechnologicznej, badania te jednak nie spełniły oczekiwań. Kolagen bydlęcy zawiódł, słabo przyswajalny oraz martwy biologicznie, stracił dobra opinie. Zniechęca również sposób odżywiania zwierząt hodowlanych, z jakich produkowany jest kolagen.

Nasz naturalny kolagen ze skory łososia jest opatentowany i opracowany przez polskich profesorów. Charakteryzuje się wysoka koncentracja kolagenu (95%). Nie zawiera barwników, substancji zapachowych ani żadnych konserwantów, a co najważniejsze stymuluje komórki do produkcji kolagenu ustrojowego. Jest to kolagen w proszku przez co działa efektywniej i bardziej kompleksowo.

Kolagen pomaga na problemy ze wzrokiem, cellulit, rozstępy, choroby stawów, dyskopatię, żylaki, menopauza, problemy z krążeniem, pobudza układ odpornościowy, pomaga chronić przed rakiem, wspomaga odchudzanie. Kolagen ze skóry łososia należy spożywac codziennie, na czczo, najlepiej przynajmniej pół godziny przed śniadaniem. Jest to łatwe, gdyż wystarczy wymieszać jedną miarkę z jogurtem lub wodą. Kuracja powinna trwac od 3 do 4 miesiecy, a jedno opakowanie wystarczy na miesiąc.

Biuro Kocham Zdrowie

www.kochamzdrowie.com

tel.888 880 1644

 

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów reklamowych.

 

REKLAMA

2126826147 views

REKLAMA

REKLAMA

2126826164 views

REKLAMA

REKLAMA

2128622484 views

REKLAMA

2126826173 views

REKLAMA

2126826177 views

REKLAMA

2126826181 views