REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPorady językoweCinkciarz.pl uruchamia przekazy pieniężne z USA do Europy

Cinkciarz.pl uruchamia przekazy pieniężne z USA do Europy

-

Szybkość realizacji, intuicyjna obsługa aplikacji i przede wszystkim atrakcyjna cena – tym Cinkciarz.pl chce przekonać Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych do korzystania ze swoich usług. Conotoxia, Inc., spółka z grupy, do której należy Cinkciarz.pl, uruchomiła atrakcyjne cenowo przekazy pieniężne do Europy.

Stany Zjednoczone są największym rynkiem wychodzących przekazów pieniężnych na świecie. To właśnie z tego kraju wysyła się najwięcej pieniędzy. Szacuje się, że rocznie jest to około 150 miliardów dolarów. Znaczna część tych środków trafia oczywiście do krajów pochodzenia emigrantów mieszkających w USA. Duży udział ma w tym również Polonia.

REKLAMA

Największa Polonia na świecie

Ze spisów powszechnych i szacunków MSZ wynika, że poza Polską żyje około 20 milionów Polaków, co plasuje nas na czwartym miejscu w rankingu największych emigracji na świecie. Pod tym względem wyprzedzają nas wyłącznie Chińczycy, Niemcy i Włosi. Największym zagranicznym skupiskiem polskiej społeczności jest Chicago. Mieszka tam około miliona Polaków.

Większość polskich emigrantów nie zapomina o swoich korzeniach. Według szacunków około 12 milionów przebywających za granicą rodaków używa na co dzień języka polskiego. Sześć milionów zna go natomiast na poziomie biernym.

Związek emocjonalny z krajem pochodzenia przejawia się również na inne sposoby. Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych obchodzą polskie święta i kultywują rodzime tradycje. Organizują też wspólne spotkania i uroczystości, tworząc zgraną społeczność.

Polonia nie zapomina o rodzinie pozostającej w kraju. Utrzymuje aktywny kontakt ze swoimi bliskimi i wspiera ich w najtrudniejszych momentach. Jednym ze sposobów pomocy jest przesłanie pieniędzy, np. na święta czy urodziny.

Jak wysłać pieniądze do Europy?

Właśnie dla nich Cinkciarz.pl przygotował nową ofertę. Dzięki przekazom pieniężnym mogą wysłać pieniądze rodzinie znajdującej się za granicą, oszczędzając dzięki atrakcyjnym cenom i korzystnym kursom walut.

Nadawca zleca przekaz w dolarach amerykańskich, jednak środki mogą dotrzeć do odbiorcy w wybranej z 27 walut znajdujących się w ofercie portalu. Dzięki temu rodzina mieszkająca np. w Polsce otrzyma przelew w polskich złotych. Aby odebrać pieniądze, nie musi nawet mieć konta w portalu. Środki są wysyłane bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy.
Wysłanie przekazu do Europy jest niezwykle proste. Wystarczy założyć ​darmowe konto​ w portalu Cinkciarz.pl, wprowadzić dane odbiorcy i kwotę, którą chcemy przesłać. Na tym etapie zlecający przekaz może sprawdzić dokładny kurs wymiany i uzyskać informację o prowizji.

Równie proste jest opłacenie transakcji. Użytkownik ma do wyboru metodę Direct debit (ACH) – może podpiąć własne konto bankowe, z którego pobrane zostaną pieniądze. Dostępna jest również wygodna opcja płatności kartą Visa lub Mastercard.
Ponadto na stronie WWW znajduje się specjalny kalkulator​, za pomocą którego użytkownik w dowolnym momencie wyliczy dokładną kwotę przekazu wraz z opłatami.

Postaw na wygodę i bezpieczeństwo

Cinkciarz.pl jest niezależny od zewnętrznych firm. Może oferować atrakcyjne warunki dzięki własnej infrastrukturze i ograniczeniu liczby pośredników, którzy uczestniczą w procesie przekazu pieniężnego.

Firma ma większą kontrolę nad procesem, cenami i szybkością realizacji. Zwraca też szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji i prostotę użytkowania. Udostępnia swoim klientom aplikację mobilną, która upraszcza sposób wysłania pieniędzy i sprawia, że można tego dokonać w przerwie pomiędzy codziennymi obowiązkami.

Dzięki tym rozwiązaniom amerykańska Polonia może wzbogacić swoje kontakty z rodziną i bliskimi pozostającymi w kraju o częstsze wsparcie finansowe. Korzystając z usługi przekazów pieniężnych, klienci mają pewność, że pieniądze dotrą do odbiorców szybko i bezpiecznie.

Usługę przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych świadczy Conotoxia, Inc

 

REKLAMA

2105108364 views

REKLAMA

2105108598 views

REKLAMA

2106904990 views

REKLAMA

2105108740 views

REKLAMA

2105108841 views

REKLAMA

2105108947 views