REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Poradnik rodzica Szczęśliwa mama – aktywna mama

Szczęśliwa mama – aktywna mama

-

Aktywność wiąże się nierozerwalnie z poczuciem szczęścia, wewnętrznej wolności, kreatywności – słowem: radości i lekkości życia. Jak taki stan, taką bazę może osiągnąć mama obciążona obowiązkami, nierzadko przekraczającymi jej fizyczne i psychiczne możliwości?

Tajemnica szczęścia, spokoju, spełnienie – będąca podstawą aktywnego, satysfakcjonującego działania, jest w nas. To od nas zależy, jak będziemy odbierać nasze obowiązki i jakość naszego życia. A wy już wiecie, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Zależność bardzo prosta, przekładająca się na całą rodzinę.

REKLAMA

Co zrobić, by poczuć się szczęśliwą i spełnioną?

 

 

Więcej na portalu DzielnicaRodzica.pl oraz w wydaniu weekendowym “Dziennika Związkowego”.

 

 

Danuta Terpiłowska – terapeutka Live Coach, twórczyni Terapii Sercem. Z wykształcenia pedagog-polonista, absolwentka studiów podyplomowych The Polish Open University – zarządzanie nowoczesną firmą. Reżyser, twórca teatru, konsultant PR, wieloletni pracownik Polskiego Radia. Dotychczasowe doświadczenie w pracy biznesowej oraz nabyte wykształcenie w kierunku coachingu „życiowego doradcy” pozwalają jej na efektywną pracę z ludźmi.

 

fot.Pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks