REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Poradnik rodzica Pozytywnie o porodzie

Pozytywnie o porodzie

-

Z pewnością często zadajesz sobie pytanie, co możesz zrobić, aby jakoś przygotować się do porodu. Nie masz wpływu na to, jak przebiegnie poród i ile będzie trwał, ale możesz zrobić wszystko, aby zyskać w czasie ciąży jak najwięcej spokoju i pozytywnego nastawienia, które na porodówce bardzo się przydadzą. Możesz postarać się, by poród był dla ciebie pozytywnym doświadczeniem. Jak?

Relaksuj się

REKLAMA

Ważne, abyś w miarę możliwości spędzała czas tak, jak lubisz. Jeśli masz bardzo obciążającą i stresującą pracę – postaraj się trochę zwolnić pamiętając, że karmisz dziecko nie tylko pokarmem, jaki przyjmujesz, ale też swoimi nawykami i emocjami. W wolnym czasie – spaceruj, słuchaj ulubionej muzyki, wychodź do kina, do restauracji.

 

– Więcej na portalu DzielnicaRodzica.pl

 

 

Monika Lech

Z wykształcenia kulturoznawca, z zamiłowania i pasji – doula. Jej pasją jest macierzyństwo i wszelkie jego aspekty: ciąża, poród, różne pomysły na rodzicielstwo i wychowanie dziecka. Lubi czytać, kocha teatr, uwielbia gotować i jeść. Czasem pisze teksty w formie wierszy lub małych felietonów. 

fot.mvorocha/pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks