REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPolskaUruchomiono Call Center dotyczące ŚDM

Uruchomiono Call Center dotyczące ŚDM

-

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych
fot.krakow2016.com

Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży uruchomił Call Center. Wolontariusze odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące lipcowych wydarzeń w pięciu językach.

Siedziba Call Center znajduje się w jednej z sal Urzędu Miasta Krakowa przy Rynku Podgórskim. Infolinia (+48 124 467 333) jest obsługiwana w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim oraz francuskim.

REKLAMA

Infolinia o ŚDM jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00 oraz 14.00 – 17.00 czasu polskiego. W miarę zbliżania się ŚDM czas ten ma być wydłużony, a w trakcie samego wydarzenia od 26 do 31 lipca Call Center będzie działało prawdopodobnie przez całą dobę.

Jak powiedziała PAP Ewa Korbut z biura prasowego ŚDM infolinia została uruchomiona, bo już teraz bardzo wiele osób dzwoni z pytaniami, które nie dotyczą bezpośrednio rejestracji pielgrzymów. „Dzwoniący pytają o wydarzenia centralne, zakwaterowanie, wyżywienie. Informacje takie są dostępne na naszej stronie internetowej, ale nie wszyscy je znajdują” – mówiła Korbut.

Koordynator Call Center Łukasz Schibowski dodał, że jednym z zadań wolontariuszy jest filtracja pytań. „Jeżeli znamy odpowiedź udzielamy jej, a w przypadku bardziej szczegółowych kwestii kierujemy zainteresowanych do konkretnego departamentu albo sekcji Komitetu Organizacyjnego” – wyjaśnił Schibowski.

„W pierwszych godzinach działania infolinii najwięcej telefonów odebraliśmy od Polaków. To osoby zainteresowane przyjazdem na ŚDM i warunkami uczestnictwa w wydarzeniu, ale mieliśmy też na przykłąd telefon z Libanu z pytaniem o wizę” – dodał.

Infolinię obsługują wolontariusze – obcokrajowcy, co jest o tyle istotne, że swobodnie porozumiewają się w danym języku z dzwoniącymi. Kolejnych pięć osób ma zostać zaangażowanych od czerwca.

Call Center zakończy swoją pracę prawdopodobnie 5 sierpnia, bo choć Światowe Dni Młodzieży trwają do 31 lipca, wiele grup zostanie w Krakowie dłużej.

Jak podkreśla Komitet organizacyjny ŚDM niezależnie od Call Center wciąż działa infolinia dotycząca rejestracji pielgrzymów.

Na czas ŚDM wzmocniona ma zostać także obsługa działającego w Krakowie Całodobowego Telefonu Informacji Medycznej (12-661-22-40). Od 25 lipca do 2 sierpnia dzwoniący będą mogli uzyskać informację w sześciu językach obcych: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim. Liczba stanowisk obsługi zostanie zwiększona do 10. Zakres udzielanych odpowiedzi zostanie poszerzony o informacje o polowych namiotach szpitalnych, pieszych i zmotoryzowanych patrolach medycznych i organizacji opieki zdrowotnej w czasie ŚDM.

Obsługa Całodobowego Telefonu Informacji Medycznej – tak jak zwykle – będzie też informować o godzinach pracy aptek, nocnej i świątecznej pomocy medycznej, szpitalnych oddziałach ratunkowych, ambulatoryjnej opiece specjalistycznej, podstawowej opiece zdrowotnej, programach polityki zdrowotnej finansowanych przez miasto i NFZ. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2109435228 views

REKLAMA

REKLAMA

2109435460 views

REKLAMA

REKLAMA

2111231851 views

REKLAMA

2109435601 views

REKLAMA

2109435700 views

REKLAMA

2109435808 views