REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Tusk do Kaczyńskiego: Chodźmy na długi spacer, uwolnijmy Andrzeja i Rafała od...

Tusk do Kaczyńskiego: Chodźmy na długi spacer, uwolnijmy Andrzeja i Rafała od naszych sporów

-

Chodźmy Jarosławie na długi, wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach. To dobra chwila, by uwolnić Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji – napisał w sobotę na Twitterze były premier Donald Tusk zwracając się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

“Chodźmy Jarosławie na długi wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach. To dobra chwila, aby uwolnić Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji. I nie musimy brać ochrony, ze mną będziesz bezpieczny” – napisał na Twitterze Tusk, były premier i były szef Rady Europejskiej, a obecnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej.

W ostatnich dniach kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski często wspominał o tym, że Tusk nie uczestniczy już w polskiej polityce i dodawał, że czas, by tak samo było z Kaczyńskim.

REKLAMA

“Donald Tusk odszedł z polityki, dziś jest czas na to, żeby z polityki odszedł też Jarosław Kaczyński” – mówił w piątek w Zduńskiej Woli kandydat KO na prezydenta.

Z kolei w sobotę w Ostrzeszowie Trzaskowski stwierdził, że “skoro już nie ma na polskiej scenie politycznej Donalda Tuska, to może czas, żeby nie było na niej także Jarosława Kaczyńskiego”. (PAP)

autor: Krzysztof Kowalczyk

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks