REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Trzaskowski rządzi stolicą z trasy

Trzaskowski rządzi stolicą z trasy

-

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski przebywa w piątek na urlopie. Prowadzi kampanię wyborczą w Małopolsce. Jednak – jak uspokaja stołeczny ratusz – cały czas zarządza miastem.

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski przebywa dziś na urlopie – poinformowała w piątek rzecznik prasowa stołecznego ratusza Karolina Gałecka. W ramach trwającej kampanii prezydenckiej, jako kandydat KO na prezydenta RP tego dnia odwiedził Oświęcim, Chrzanów, Myślenice a po godz. 16 ma być w Wieliczce.

REKLAMA

Według informacji przekazanych PAP przez warszawski ratusz 30 maja Rafał Trzaskowski ma do wykorzystania urlop wypoczynkowy w łącznej liczbie 41 dni, w tym 15 dni urlopu za rok ubiegły oraz 26 dni za ten rok.

Rzecznik prasowa Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka podkreśliła, że prezydent Trzaskowski “cały czas zarządza miastem i będzie nim zarządzał niezależnie od tego, czy będzie w Warszawie czy poza nią”.

PAP zapytała rzecznik, w jaki sposób Rafał Trzaskowski oddziela swoją pracę wynikającą z pełnienia obowiązków prezydenta Warszawy od działań prowadzonych w ramach kampanii? Czy np. udając się na audycję do rozgłośni radiowej podróżuje samochodem służbowym? Czy korzysta ze służbowego telefonu?

Gałecka zapewniła, iż “w sytuacji, w której prezydent Rafał Trzaskowski przebywa na urlopie, nie korzysta z samochodu służbowego”. W piątek Trzaskowski odwiedził Małopolskę. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks