REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Schetyna: w niedzielę "gabinet cieni" PO rozpocznie recenzowanie rządu PiS

Schetyna: w niedzielę “gabinet cieni” PO rozpocznie recenzowanie rządu PiS

-

Grzegorz Schetyna fot. Filip Singer/EPA
Grzegorz Schetyna fot. Filip Singer/EPA

W niedzielę “gabinet cieni” PO rozpocznie recenzowanie aktywności rządu PiS. Opiniowanie działań poszczególnych ministerstw potrwa co najmniej do Świąt Bożego Narodzenia – poinformował w środę szef PO Grzegorz Schetyna.

“Chcemy to zrobić w niedzielę. Rozpoczniemy recenzje, podsumowanie roku rządów złego rządu PiS; będziemy analizować aktywności i osiągnięcia, też te pisane w cudzysłowie, poszczególnych ministerstw. Zaczniemy to robić w najbliższą niedzielę i będziemy chcieli codziennie do świąt – czy do końca roku, jeżeli nie zdążymy do świąt – przedstawić opinię o każdym z ministrów i o ich aktywności oraz ich urzędników” – zapowiedział Schetyna.

Schetyna przypomniał, że w czwartek w południe na inauguracyjnym posiedzeniu spotka się gabinet cieni PO. “Przedstawimy zasady naszej pracy, funkcjonowania tego gabinetu” – mówił lider PO na konferencji prasowej w Sejmie.

Zaznaczył, że w prace gabinetu cieni mają angażować się też europosłowie i samorządowcy PO oraz niezależni eksperci. “Zależy nam na tym, żeby te zespoły były jeszcze bardziej otwarte” – mówił. (PAP)

5 KOMENTARZE

  1. I tu się muszę z tobą zgodzić.Schetyna tylko pogrąża swoja partię a platforma już raczej nie odbuduje znaczącej siły politycznej w Polsce .Jedyną nadzieją PO jest Rafał Trzaskowski ,młody ,inteligentny z doświadczeniem w Kongresie USA polityk.Na takich własnie ludzi powinna stawiać Polska ,bo patrząc na alternatywę w postaci Misiewiczów czy Jakich ręce opadają.

  2. Byłem na zebraniu Platformy. Jeden wielki bełkot, oklaski i brak refleksji: dlaczego przegraliśmy. Schetyna to typowy biurokrata, zwany przez kolegów księgowy. Siemoniak -przestraszony frędzel. Budka mówi – jakby zaraz miał się rozpłakać. Schetyna nie lubi Kopacz a Kopacz jego też nie cierpi. Poza tym Schetyna nie może darować Tuskowi upokorzeń jakie od niego doznał. Wykosił więc ludzi Tuska. A Kopaczowa to człowiek Tuska. Mogliby pogonić kurdupla Jarka i cynicznego Maciarewicza ale nie maja kim. PO skupia teraz same miernoty, karierowiczów uczepionych do stołków.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks