REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPolskaSchetyna: w niedzielę "gabinet cieni" PO rozpocznie recenzowanie rządu PiS

Schetyna: w niedzielę “gabinet cieni” PO rozpocznie recenzowanie rządu PiS

-

Grzegorz Schetyna fot. Filip Singer/EPA
Grzegorz Schetyna fot. Filip Singer/EPA

W niedzielę “gabinet cieni” PO rozpocznie recenzowanie aktywności rządu PiS. Opiniowanie działań poszczególnych ministerstw potrwa co najmniej do Świąt Bożego Narodzenia – poinformował w środę szef PO Grzegorz Schetyna.

REKLAMA

“Chcemy to zrobić w niedzielę. Rozpoczniemy recenzje, podsumowanie roku rządów złego rządu PiS; będziemy analizować aktywności i osiągnięcia, też te pisane w cudzysłowie, poszczególnych ministerstw. Zaczniemy to robić w najbliższą niedzielę i będziemy chcieli codziennie do świąt – czy do końca roku, jeżeli nie zdążymy do świąt – przedstawić opinię o każdym z ministrów i o ich aktywności oraz ich urzędników” – zapowiedział Schetyna.

Schetyna przypomniał, że w czwartek w południe na inauguracyjnym posiedzeniu spotka się gabinet cieni PO. “Przedstawimy zasady naszej pracy, funkcjonowania tego gabinetu” – mówił lider PO na konferencji prasowej w Sejmie.

Zaznaczył, że w prace gabinetu cieni mają angażować się też europosłowie i samorządowcy PO oraz niezależni eksperci. “Zależy nam na tym, żeby te zespoły były jeszcze bardziej otwarte” – mówił. (PAP)

5 KOMENTARZE

  1. I tu się muszę z tobą zgodzić.Schetyna tylko pogrąża swoja partię a platforma już raczej nie odbuduje znaczącej siły politycznej w Polsce .Jedyną nadzieją PO jest Rafał Trzaskowski ,młody ,inteligentny z doświadczeniem w Kongresie USA polityk.Na takich własnie ludzi powinna stawiać Polska ,bo patrząc na alternatywę w postaci Misiewiczów czy Jakich ręce opadają.

  2. Byłem na zebraniu Platformy. Jeden wielki bełkot, oklaski i brak refleksji: dlaczego przegraliśmy. Schetyna to typowy biurokrata, zwany przez kolegów księgowy. Siemoniak -przestraszony frędzel. Budka mówi – jakby zaraz miał się rozpłakać. Schetyna nie lubi Kopacz a Kopacz jego też nie cierpi. Poza tym Schetyna nie może darować Tuskowi upokorzeń jakie od niego doznał. Wykosił więc ludzi Tuska. A Kopaczowa to człowiek Tuska. Mogliby pogonić kurdupla Jarka i cynicznego Maciarewicza ale nie maja kim. PO skupia teraz same miernoty, karierowiczów uczepionych do stołków.

REKLAMA

2116248076 views

REKLAMA

2116248291 views

REKLAMA

REKLAMA

2118044671 views

REKLAMA

2116248415 views

REKLAMA

2116248504 views

REKLAMA

2116248600 views