REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Rafał Trzaskowski: wszyscy w Polsce mamy polskie serca i dusze, nie damy...

Rafał Trzaskowski: wszyscy w Polsce mamy polskie serca i dusze, nie damy się już nigdy dzielić i atakować

-

Wszyscy w Polsce mamy polskie serca i polskie dusze, nie damy się już nigdy dzielić i atakować, powiemy gromkie: “Mamy dość nienawiści” – mówił podczas ostatniego spotkania przed wyborami w Rybniku kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Trzaskowski w rodzinnym mieście swojej żony – Rybniku – zwracał się do mieszkańców Śląska. “+Gorol+ niewiele wie o Śląsku i przez te 23 lata nauczyłem się Śląska naprawdę dobrze i chciałem za to podziękować przede wszystkim Gosi, ale też jej wspaniałym rodzicom – Januszowi i Gizeli – Gizeli niestety już nie ma wśród nas, ale pewnie patrzy teraz na nas i myśli +no, tego się nie spodziewałam+, ale udało się +gorola+ wychować” – mówił kandydat KO.

Ocenił, że wiele osób w mijającej kampanii było atakowanych. “Wszyscy jesteśmy Polakami, dumnymi Polkami i Polakami i w tej kampanii tak wiele razy próbowano nas dzielić, atakować. Przez cały czas przez ostatnie lata atakować właściwie wszystkich – Ślązaków, nauczycieli, atakować mieszkańców dużych miast i rodziców osób z niepełnosprawnościami. Widzieliście tego bardzo dużo” – mówił.

REKLAMA

“Właściwie chyba wszyscy w Polsce zostali w jakiś sposób zaatakowani, chyba został tylko pan prezes (PiS, Jarosław Kaczyński). Wszyscy w Polsce mamy polskie serca i polską duszę i nie damy się już nigdy dzielić i nie damy się atakować i powiemy gromkie: +Mamy dość nienawiści+” – dodał kandydat KO.

Zebrani odpowiedzieli Trzaskowskiemu okrzykami: “Mamy dość” i “Polska cała dla Rafała”. (PAP)

autor: Mateusz Roszak, Marta Rawicz, Piotr Śmiłowicz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks