REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaNa bieżącoPrezydent Andrzej Duda rapuje na rzecz akcji #Hot16Challenge2 (WIDEO)

Prezydent Andrzej Duda rapuje na rzecz akcji #Hot16Challenge2 (WIDEO)

-

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem, chwała im – rapuje prezydent Andrzej Duda w akcji #Hot16Challenge2, zainicjowanej przez polskiego rapera na rzecz walki z koronawirusem.

Prezydent nominował do wzięcia udziału w akacji m.in. premiera Mateusza Morawieckiego. Pomysłodawcą akcji „Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl” jest raper Solar. W jej ramach osoby ze świata kultury, mediów i polityki rapują szesnastowersowe zwrotki, zachęcając tym samym do zbiórki pieniędzy na walkę z koronawirusem. Akcja organizowana jest wraz z fundacją Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

REKLAMA


„Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem – nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie!” – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Do wpisu dołączony został film, na którym prezydent rapuje. „Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. To jest maj, nie pachnie Saska Kępa, może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ostre niebo tu i teraz, ostra ziemia, ostry kurz. Wczoraj znika w nieostrości, jutro, dzisiaj, zaraz, już. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ciepły wieczór bez ciemności, trawa, spokój, my i wy. My i wy. My to oni, oni – my. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem, chwała im” – rapuje prezydent.

Prezydent nominował także kolejne osoby do wzięcia udziału w akcji: Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, zespół Pectus, Golec uOrkiestrę i premiera Mateusza Morawieckiego.

Dzięki zbiórce dotychczas udało się zebrać ponad 1,3 mln zł. (PAP)

 

REKLAMA

2103138112 views

REKLAMA

2103138345 views

REKLAMA

2104934737 views

REKLAMA

2103138488 views

REKLAMA

2103138588 views

REKLAMA

2103138697 views