REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Premier życzy seniorom życia pełnego radości, spokoju i satysfakcji

Premier życzy seniorom życia pełnego radości, spokoju i satysfakcji

-

Życia pełnego radości, spokoju, satysfakcji i codziennego optymizmu, życzył seniorom premier Mateusz Morawiecki z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Apelował do starszych, aby dbali o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w czasie pandemii.

“Patrzę dzisiaj na moją Mamę i widzę w Niej wiele radości i żywotności w realizacji swoich planów. Pamiętam swego śp. Ojca, który nie bacząc na choroby, angażował się w różne przedsięwzięcia. Do końca był aktywny, a swoim zapałem obdarowywał innych. Tacy są nasi Kochani Seniorzy! Pomimo upływu wielu lat życia, nie starzeją się. Oni po prostu nie mają na to czasu! I tak trzymać!” – napisał szef rządu w niedzielę na Facebooku.

REKLAMA

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora Morawiecki życzył wszystkim seniorom dalszych lat życia pełnego radości, spokoju, satysfakcji i codziennego optymizmu w otoczeniu najbliższych osób.

“Kolejne lata niech upłyną Wam na realizacji planów i marzeń. Proszę Was, abyście dbali o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w tym trudnym dla wszystkich czasie walki z pandemią. Zachowajcie zdrowie i siły na kolejne lata” – podkreślił premier. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks