REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Pijana wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska zatrzymana przez policję

Pijana wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska zatrzymana przez policję

-

Wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska trafiła w piątek do izby wytrzeźwień w Łodzi po tym jak prowadziła samochód po pijanemu. Zatrzymała ją policja. Prezes Ewa Kopacz odwołała Zbrojewską z funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska fot. ms.gov.pl
Wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska fot. ms.gov.pl

REKLAMA

Rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka poinformowała w piątek wieczorem PAP, że policjanci zatrzymali “pracownicę Ministerstwa Sprawiedliwości”, która kierowała samochodem po pijanemu. “Badanie alkomatem wykazało u niej, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie” – poinformowała Kącka.

Według policji, łódzkich funkcjonariuszy powiadomił po południu kierowca, który zauważył, że jadący przed nim samochód wykonuje dziwne manewry. To ten kierowca zatrzymał samochód i kiedy zbliżył się do prowadzącej pojazd, poczuł od niej alkohol.

Policja podała, że kobieta zachowywała się agresywnie wobec mundurowych i dlatego została zatrzymana. Ze źródeł zbliżonych do sprawy, PAP dowiedziała się, że chodzi o dr hab. Monikę Zbrojewską, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wcześniej Zbrojewska była znana jako ekspert sejmowej komisji śledczej do sprawy Lwa Rywina.

Prezes Ewa Kopacz odwołała w piątek Monikę Zbrojewską z funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.(PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks