REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka (WIDEO)

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka (WIDEO)

-

Para prezydencka złożyła w czwartek życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. “Niech wszystkie dni w roku będą dla Państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się Państwo z innymi, niech zawsze do Państwa powraca” – podkreślił prezydent Andrzej Duda.

Para prezydencka opublikowała w czwartek na oficjalnej stronie prezydenta krótki film z życzeniami.

REKLAMA

2147483647 clicks

“Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy Państwu nasze najlepsze życzenia. Dziękujemy za to, że są Państwo wśród nas, że wspierają swoich najbliższych, że dzielą się swoją mądrością i życiowym doświadczeniem” – stwierdził prezydent.

Pierwsza dama zaznaczyła, że “świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno: miłość babci i dziadka”. “Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie potrafią okazywać swoim wnukom. Są Państwo dla nich najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze mają Państwo czas, by ich wysłuchać, a gdy trzeba, służyć pomocą i radą” – powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

“To wokół Państwa gromadzą się rodziny z okazji świąt i uroczystości. To Państwo przechowują rodzinne pamiątki i wspomnienia. To dzięki Państwu młodzi ludzie mogą odkrywać swoje korzenie” – mówił prezydent.

Nawiązał również do tego, że za nami bardzo trudny rok. “Koronawirus zmienił nasze życie i ograniczył nasze wzajemne kontakty, ale wyzwolił też olbrzymie pokłady ludzkiej życzliwości. Przekonaliśmy się, jak bardzo jesteśmy sobie nawzajem potrzebni, i doceniliśmy jeszcze bardziej, jak wielkim skarbem są babcie i dziadkowie” – powiedział prezydent.

“W tym trudnym czasie życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia. Niech zawsze otacza Państwa miłość i troska najbliższych” – dodała prezydentowa.

“Proszę przyjąć nasze najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni w roku będą dla Państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się Państwo na co dzień z innymi, niech zawsze do Państwa powraca” – zakończył składanie życzeń prezydent.

Dzień Babci przypada w czwartek, 21 stycznia, a Dzień Dziadka – w piątek 22 stycznia. (PAP)

REKLAMA

2131834985 views

REKLAMA

REKLAMA

2131835000 views

REKLAMA

REKLAMA

2133631320 views

REKLAMA

2131835010 views

Maya Woroszyło

Lusia Planica

Zuzanna Ochwat

Alexander Kubiak

Maximilian Ostrowski

REKLAMA

2131835013 views

Patrick Jerabek

Mateusz Boksa

Hubert Dybiński

Sebastian Skoczeń

Patrycja Szot

REKLAMA

2131835017 views