REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Nieoficjalnie: po 10 kwietnia PiS rozpocznie spotkania z Polakami przed wyborami samorządowymi

Nieoficjalnie: po 10 kwietnia PiS rozpocznie spotkania z Polakami przed wyborami samorządowymi

-

Po 10 kwietnia politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by rozpocząć kampanię wyborczą przed planowanymi na jesień wyborami samorządowymi – to jedno z ustaleń, które zapadło podczas poniedziałkowego spotkania kierownictwa PiS i ZP – dowiedziała się nieoficjalnie PAP.

„Podczas dzisiejszego spotkania kierownictwa PiS oraz Zjednoczonej Prawicy dyskutowaliśmy o strategii przed wyborami samorządowymi” – powiedział PAP polityk ze ścisłego kierownictwa PiS.

REKLAMA

Jak dodał uzgodniono, że po 10 kwietnia politycy PiS wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz politykami Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by spotykać się z mieszkańcami.

Rozmówca PAP zaznaczył, że podczas poniedziałkowego spotkania nie uzgodniono nazwisk kandydatów na prezydentów miast. „Ta decyzja jeszcze przed nami” – zaznaczył polityk.

W spotkaniu warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości oprócz najważniejszych polityków PiS uczestniczyli: lider Porozumienia wicepremier Jarosław Gowin, a także przedstawiciele kierownictwa Solidarnej Polski, w tym minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki.(PAP)

fot.Wikipedia

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks