REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Końskie. Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami miasta

Końskie. Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami miasta

-

Prezydent Andrzej Duda, po debacie zorganizowanej przez TVP w Końskich, spotkał się w poniedziałek późnym wieczorem z mieszkańcami miasta. Na Placu Kościuszki zgromadzili się zwolennicy urzędującego prezydenta oraz grupy popierające Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich.

W poniedziałek po godz. 21.00 rozpoczęła się w Końskich debata zorganizowana przez Telewizję Polską. Wziął w niej udział prezydent Andrzej Duda. Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski odmówił udziału.Po programie, około godziny 23, Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Końskich na Placu Kościuszki. Telewizja Polska zorganizowała tam studio plenerowe z telebimem, na którym na żywo śledzono przebieg debaty.

Podczas spotkania prezydent nie wygłosił oficjalnego przemówienia, odpowiadał na indywidualne pytania mieszkańców oraz pozował do wspólnych zdjęć.

REKLAMA

Na Placu Kościuszki zgromadziło się kilkaset osób, zarówno zwolenników Andrzeja Dudy jak i Rafała Trzaskowskiego. Między grupami doszło do utarczek słownych. Uczestnicy usiłowali nawzajem się przekrzyczeć skandując nazwiska kandydatów.

Spotkanie z mieszkańcami Końskich zakończyło wizytę głowy państwa w województwie świętokrzyskim. Wcześniej Andrzej Duda odwiedził Starachowice i Mniów. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks