REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Kandydujący na urząd na prezydenta RP Rafał Trzaskowski głosował w Rybniku

Kandydujący na urząd na prezydenta RP Rafał Trzaskowski głosował w Rybniku

-

Kandydujący na urząd na prezydenta RP Rafał Trzaskowski głosował w niedzielę wczesnym popołudniem w Rybniku (Śląskie), skąd pochodzi jego żona Małgorzata. Wyraził nadzieję, że w drugiej turze wyborów frekwencja będzie wyższa niż w pierwszym głosowaniu przed dwoma tygodniami.

“Mam nadzieję, że frekwencja będzie jak najwyższa, bo te wybory są naprawdę bardzo ważne” – powiedział dziennikarzom po głosowaniu prezydent Warszawy. W pierwszej turze wyborów prezydenckich frekwencja wyniosła 64,51 proc.

REKLAMA

Udział w wyborach Trzaskowski nazwał obywatelskim obowiązkiem oraz przywilejem.

“To jest obowiązek obywatelski, ale również przywilej, dlatego, że te wybory mają bardzo wielkie znaczenie – mam nadzieję, że wszyscy potraktują je bardzo poważnie; mam nadzieję, że frekwencja będzie naprawdę wysoka” – dodał kandydat.

Rafał Trzaskowski wraz z żoną głosował w lokalu wyborczym w rybnickiej szkole podstawowej nr 5. “To moja szkoła podstawowa, miło było tu wrócić” – powiedziała Małgorzata Trzaskowska.

W niedzielę o godz. 7 rozpoczęło się głosowanie w II turze wyborów prezydenckich. Startują w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Do zakończenia głosowania o godzinie 21 trwa cisza wyborcza.(PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks