REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polska Jarosław Kaczyński rozpoczyna kwarantannę

Jarosław Kaczyński rozpoczyna kwarantannę

-

Wicepremier, szef PiS Jarosław Kaczyński po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem udaje się na autokwarantannę; prezes czuje się dobrze, będzie wykonywał swoje obowiązki zdalnie – poinformował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

“Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, prezes PiS Jarosław Kaczyński – zgodnie z zaleceniami GIS – udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych” – poinformował w poniedziałek Fogiel.Jak dodał, wicepremier, szef PiS czuje się dobrze, a swoje obowiązki “w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu”.Fogiel w rozmowie z PAP poinformował, że Jarosław Kaczyński dowiedział się o kontakcie z osobą zakażoną w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej.

“Niezwłocznie po otrzymaniu informacji pan prezes udał się do domu, gdzie będzie oczekiwał na wytyczne służb sanitarnych” – zapowiedział wicerzecznik PiS.

Fogiel informację o kwarantannie szefa PiS zamieścił na Twitterze.

“Szambo wylewające się pod tweetem na temat kwarantanny Prezesa PiS jest niewiarygodne, skrajne chamstwo i nienawiść. Stan umysłu +formacji anty-PiS+ w całej okazałości, jeśli ktoś ciekaw. I tacy ludzie lubią tu robić z siebie ofiary i żalić się, że +są atakowani przez PiS+” – zareagował Fogiel na obraźliwe komentarze, jakie zaczęły się pojawiać pod wcześniejszym wpisem. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks