REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaŻycie, miłość i taniec

Życie, miłość i taniec

-

Jane Monzures to wybitna chicagowska prezenterka radiowa i telewizyjna, najbardziej znana z prowadzenia porannych programów w stacjach WGN i WCIU. Ostatnio zaangażowała się w pomoc osobom walczącym ze zwyrodnieniową chorobą mózgu, z którą niedawno przegrała jej mama. To na jej cześć założyła fundację „Live.Love.Life”, dzięki której zbiera fundusze na rzecz walki z tą chorobą.

Jane Monzures z modelkami
Jane Monzures z modelkami

W sobotę, w Museum of Broadcast Communication, zorganizowała charytatywną imprezę „Alicja w krainie Hulaland”, która łączyła w sobie pokaz mody i taniec. Do współpracy przy jej realizacji zaprosiła swoich najwierniejszych przyjaciół. Wśród nich byli tancerze ze szkoły tańca Natashy Isaacs i Gregory’ego Day’a. – Od dawna przyjaźnię się z Jane i bardzo się ucieszyłam, kiedy zaproponowała nam występ podczas tego wieczoru – powiedziała nam Natasha Isaacs. – Zawsze chętnie wspieramy tego typu inicjatywy.

REKLAMA

Natasha pochodzi z Gdyni. W Chicago mieszka od wielu lat, gdzie podobnie jak Jane, udziela się charytatywnie. Między innymi współtworzyła orkiestrę PASO i zbierała fundusze na budowę teatru szekspirowskiego w Gdańsku. Dzięki tej inicjatywie gościła na kolacji u samego księcia Karola.

Od kilku lat prowadzi wraz ze swoim partnerem, Gregorym Day’em szkołę tańca. – Taniec od zawsze był największą pasją mojego życia – mówiła nam Natasha. – W Gdańsku ukończyłam szkołę baletową. Kiedy przyjechałam do Chicago, zajmowałam się różnymi rzeczami, m.in. byłam modelką, ale zawsze chciałam powrócić do tańca. I w końcu udało się. Zaczęłam od salsy, potem były inne tańce, aż poznałam Grega, który jest zawodowym tancerzem i mistrzem świata i zaczęliśmy wspólnie brać udział w turniejach. Pewnego dnia postanowiliśmy otworzyć szkołę „Chicago Dance”.

Obecnie szkoła Natashy i Grega pracuje na pełnych obrotach. Tygodniowo szkoli się w niej kilkuset tancerzy. Większość z czternastu nauczycieli pochodzi z Polski. A najlepszą szóstkę mogliśmy podejrzeć podczas próby do przedstawienia „Alicja w krainie Hulaland”.

Zdj. Robert Wachowiak

[cincopa A0KAtWLBpc49]

REKLAMA

2100130166 views

REKLAMA

REKLAMA

2100130399 views

REKLAMA

REKLAMA

2101926791 views

REKLAMA

2100130542 views

REKLAMA

2100130643 views

REKLAMA

2100130753 views