REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaZwiązek Lekarzy Polskich w Ameryce dziękuje za pomoc Ukrainie

Związek Lekarzy Polskich w Ameryce dziękuje za pomoc Ukrainie

-

List prezesa ZLP-PAMS, doktora Piotra Brukasza

Drodzy Członkowie i Przyjaciele,

REKLAMA

Odnieśliśmy ogromny sukces. Wczoraj (red., 24 marca br.) wyjechała ostatnia partia 2300 funtów sprzętu medycznego przeznaczonego dla ukraińskich szpitali.

Mimo że od naszych darczyńców napływają nowe dostawy i wciąż jest wiele do zrobienia w niesieniu pomocy ludziom dotkniętym tą straszną wojną, chciałbym podziękować wszystkim naszym darczyńcom za dotychczasowe wsparcie. Wasze szczere datki robią różnicę. Mogą być docenione przez wiele osób, zwłaszcza w przypadkach nagłej potrzeby.

Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu moich współpracowników, którzy bardzo ciężko pracowali przy zbieraniu, rozdzielaniu, dystrybucji i pakowaniu materiałów.
Dr Kornelia Król, MD, dr Jadwiga Król, DDS, dr Katarzyna Kusz, DDS, dr Josephine Długopolski-Gach, MD, dr Stanisław Kalata, DVM, dr Justyna Stengele, MD, dr Tomasz Podobiński, DO, pani Jolanta Wulf, pan Vernon Seymour, pan Paolo Capalbo, pani Joanna Nabożna-Wasilewska, pan Oliwier Wasilewski, pani Maria Wołoszyn, pan Aleksander Brukasz oraz nasi ukraińscy kierowcy Jurij i Oleg.

Słowa uznania kieruję do firmy Arrow Trans z jej prezesem Piotrem Klichem. Piotrze, dziękuję za ciężarówki i za udostępnienie powierzchni w Twoim magazynie. Dziękuję Panu Zygmuntowi Rygielowi za wsparcie, skrzynki DOMA i zbiórkę pieniędzy na transport. Pani Jolancie Santockiej – dziękuję za wsparcie medialne i pudełka POLAMER. Pani Marzenie Beltek z firmy DOMA Shipping serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu palet do wysyłki i za przyznanie nam bardzo korzystnej ceny.

Wyrazy wdzięczności kieruję do mojego kolegi Tomasza Popławskiego (Ingressus, Inc.). Tomku, dziękuję Ci za Twoją stałą obecność i czuwanie nad całym projektem. Twoje wnikliwe pomysły i pokłady nieskończonej energii, życzliwość, łatwość, z jaką nawiązujesz nowe znajomości i kontakty, sprawiły, że nasza akcja charytatywna zakończyła się jeszcze większym sukcesem. Zdajesz sobie sprawę, że nasza praca jeszcze się nie skończyła. Jest jeszcze więcej osób, które czekają na nasze pomocne dłonie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory za pośrednictwem strony internetowej lub poczty przekazali datki na nasz specjalny fundusz HELP UKRAINE. Pragnę zapewnić, że wszystkie otrzymane pieniądze nie wiążą się z żadnymi opłatami.
Związek Lekarzy Polskich w Chicago nieustannie przyjmuje darowizny pieniężne na rzecz HELP UKRAINE na stronie www.zlpchicago.org.

Proszę, okażcie swoje wsparcie.

Z przyjemnością podzielimy się z Państwem wkrótce wieloma nowymi informacjami.

Z poważaniem

Piotr Brukasz, MD
Prezes
Związek Lekarzy Polskich w Chicago

REKLAMA

2107359631 views
Poprzedni artykułFałszywe wiadomości
Następny artykułDobry żart śmiechu wart

REKLAMA

2107359863 views

REKLAMA

2109156254 views

REKLAMA

2107360004 views

REKLAMA

2107360103 views

REKLAMA

2107360211 views