REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polecamy Głosując na piosenkę Michała, możesz pomóc innym

Głosując na piosenkę Michała, możesz pomóc innym

-

Michał Stefański z Katowic od 10 lat mieszka w Chicago. Jest DJ-em i swoją muzyką oraz radością z życia postanowił zarazić innych. Bierze udział w konkursie wokalnym, gdzie może wygrać pięniądze dla potrzebujących.

fot.Facebook/ Michał ma szansę wygrać w konkursie wokalnym 100 tys. dol., które chciałby przekazać polskiej fundacji
fot.Facebook/ Michał ma szansę wygrać w konkursie wokalnym 100 tys. dol., które chciałby przekazać polskiej fundacji

REKLAMA

Michał napisał piosenkę „Life is here”, którą zgłosił go konkursu na amerykańskim portalu VeeWall. Stawka toczy się o 100 tys. dolarów, które Michał chce przekazać w całości na charytatywny cel – Fundacji Siepomaga. Michał o sobie mówi, że jest zadowolony z życia oraz docenia to, co ma. I chciałby „podać dalej”.

W konkursie zwycięży osoba, która uzyska najwięcej głosów internautów. By jej w tym pomóc, należy zarejestrować się na stronie VeeWall i oddawać jeden głos dziennie do 29 kwietnia.

Michała gorąco wspierają polscy internauci. DJ wspina się coraz wyżej i jest w zasięgu pierwszego miejsca. Jego piosenkę, a także utwory innych uczestników można znaleźć na portalu konkursowym w zakładce Vocals.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie fundacji www.glosujnamichala.pl oraz na koncie Michała na Facebooku.

 

[youtube id=”KeoWiBIUL20″ width=”620″ height=”360″]

2 KOMENTARZE

  1. Super piosenka! oraz wielki szacunek dla Michala za to co robi… ze pamieta o tych najbardziej potrzebujacych… Wszyscy powinnismy sie zjednoczyc i wspierac naszego “Polskiego” jedynaka w Amerykanskim konkursie! Pokazmy swiatu ze Polak potrafi… i wygrajmy te pieniadze!!! Kazdy powinien wejsc na strone http://www.Siepomaga.pl , kliknac zakladke POTRZEBUJACY… i wtedy juz nikogo nie bedzie trzeba namawiac zeby oddal swoj glos czyli poswiecil 1 minutke dziennie-codziennie przez miesiac…
    … Kochani- … Michal to pieknie rozpoczął … wiec my to pieknie zakonczmy … wielkim zwyciestwem!!!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks