REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Zabierz nas na plaże i do lasu! Weekend z “Dziennikiem Związkowym”

Zabierz nas na plaże i do lasu! Weekend z “Dziennikiem Związkowym”

-

Mamy dla was Drodzy Czytelnicy kolejne weekendowe wydanie ,,Dziennika Związkowego”. A w nim piszemy m.in.:

– o CBD. Czy to cudowny lek, czy świetny biznes – zastanawia się red. Grzegorz Dziedzic. Produkty zawierające CBD (Cannabidiol) są najnowszym przebojem rynku suplementów.

REKLAMA

2147483647 clicks

– od trzech dekad do świadomości opinii publicznej trafiają informacje dotyczące agresywnych zachowań wśród nastoletnich dziewcząt. Statystyki wskazują na znaczny wzrost aresztowań wśród dziewcząt w porównaniu ze spadkiem aresztowań wśród nastoletnich chłopców w USA. Red. Anna Rosa pisze o ,,Złych dziewczynach” czyli wzroście agresji wśród nastolatek. Masz córkę? Koniecznie przeczytaj!

– Red. Jolanta Telega nie straszy, ale ostrzega nieudokumentowanych imigrantów: jeśli przebywasz nielegalnie w USA krócej niż dwa lata możesz zostać deportowany bez możliwości przedstawienia swojej sprawy w sądzie imigracyjnym. W przyspieszonej procedurze deportacji do aresztu imigracyjnego może też trafić obywatel USA.  Przeczytaj, bo zawsze warto wiedzieć!

– Red. naczelna Alicja Otap śledzi poczynania burmistrz Chicago Lori E. Lightfoot. Pani burmistrz właśnie odniosła dwa spektakularne sukcesy w Radzie Miasta, ale zaliczyła też wpadkę z włączonym mikrofonem. Co powiedziała? Przeczytaj koniecznie tekst ,,Kolejne zwycięstwa burmistrz Lori Lighfoot i gorący mikrofon”.

Sporo wydarzyło się jak zwykle w minionym tygodniu w życiu chicagowskiej Polonii. Mamy już w Chicago ulicę imienia Kazimiery ,,Kasi” Bober, przyjaciele zagrali dla cierpiącego na alzheimera muzyka Włodka Wandera, policjanci z 16. Dystryktu uhonorowali grupę odważnych chłopców, w Muzeum Polskim w Ameryce koncertował zespół Tekla Klebetnica, w Palos Hills świętowano Poroniańskie Lato – doroczny piknik Koła nr 45 Poronin im. Zofii Gracy Związku Podhalan w Północnej Ameryce, a w Munster w Indianie odbył się doroczny odpust Matki Bożej z Góry Karmel.
Wszędzie tam byli nasi fotoreporterzy! #NiePrzegap ich relacji i rozpoznaj się na zdjęciach!

Co piątek, z każdym wydaniem weekendowym “Dziennika Związkowego” trafia do was drodzy Czytelnicy Magazyn Weekendowy ,,Kalejdoskop”. #NiePrzegapcie, bo na prawdę jest w nim co czytać!

Do tego dokładamy dwie części z ogłoszeniami, gdzie kupisz, sprzedasz, wynajmiesz, znajdziesz nową pracę lub pracownika.

A także część czwartą, w której jak zwykle sporo porad z wielu dziedzin, smaczne przepisy, konkurs w którym wygrać można tablet Amazon Kindle Fire i cztery strony pełne wydarzeń sportowych – także z lokalnych, polonijnych boisk!

#NiePrzegap i #CzytajZnami!

fot.Ewa Malcher

REKLAMA

2131645954 views

REKLAMA

REKLAMA

2131645969 views

REKLAMA

REKLAMA

2133442289 views

REKLAMA

2131645979 views

REKLAMA

2131645982 views

REKLAMA

2131645986 views