REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Z cyklu polonijne sukcesy: Za kulisami General Masonry Construction, Inc. 

Z cyklu polonijne sukcesy: Za kulisami General Masonry Construction, Inc. 

-

General Masonry Construction to dynamicznie rozwijająca się polonijna firma murarska działająca na północnych przedmieściach Chicago. Firma, której siedziba znajduje się przy 824 S. Waukegan Road w Northbrook (na północnym przedmieściu Chicago) z zarejestrowaną korporacją S, powstała w 2003 roku i od początku swojej działalności nastawiła się na rynek amerykański. Dziś dzięki tej strategii oraz najwyższej jakości wykonywanych zleceń, General Masonry Construction cieszy się ogromną renomą na amerykańskim rynku.

Firma jest certyfikowana przez stowarzyszenie przedsiębiorstw zarządzanych przez kobiety WBE (Women’s Business Enterprise) oraz WOSP (Women Owned Small Business). Oba przywileje, dzięki którym można kwalifikować się na prace rządowe dla General Masonry Construction zostały zatwierdzone w roku 2018. Za sterami firmy, od początku jej istnienia, zasiada bizneswoman z wielką pasją – Aneta Szulakiewicz wraz z mężem Krzysztofem Stańczykiem.

REKLAMA

Aneta Szulakiewicz

W początkowej fazie swojej działalności General Masonry Construction koncentrowało się na sektorze rezydencyjnym. Firma wykonywała mniejsze projekty dla właścicieli nieruchomości. Wysoka jakość wykonywanych prac pozwoliła otworzyć drzwi na większe zlecenia obejmujące również sektor komercyjny. Doskonale wykonane projekty, które oddawane były zawsze na czas, zwróciły uwagę nie tylko wśród właścicieli domów, ale również wśród dużych amerykańskich firm budowlanych, generalnych kontraktorów, deweloperów, architektów, itd. To dzięki swoim klientom, General Masonry Construction zawdzięcza dziś swoją wysoka pozycję wśród najbardziej renomowanych firm w branży budowlanej w Chicago. ,,Już wkrótce zrealizujemy projekt numer tysiąc w historii naszej firmy. Sam fakt, iż nasi klienci dobrowolnie czekają od 6 do 8 tygodni od momentu podpisania kontraktu do rozpoczęcia swoich projektów, nazywam sukcesem. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby napięty grafik projektów „pod kontraktem mówił sam za siebie” – podkreśla prezes firmy, Aneta Szulakiewicz.

Na liście projektów wykonanych przez General Masonry Construction dla klientów indywidualnych znajduje się aż 90 nowych domów, 8 czteropiętrowych townhomes, 4 czteropiętrowe budynki. Lista projektów zrealizowanych dla klientów z sektora komercyjnego jest jeszcze bardziej imponująca. Obejmuje między innymi kawiarnie Starbucks, liczne restauracje, domy pogrzebowe, biura dentystyczne, schroniska dla zwierząt, placówki Export Fitness, Advanced Auto Parts, odnawianie szkół, szpitali, myjni samochodowych. Firma realizowała też projekty na prywatnym lotnisku Palwaukee, oraz wybudowała nowy budynek kościoła jak również nowy komercyjny budynek salonu połączonego ze swoim głównym biurem w Northbrook. Listę uzupełniają setki mniejszych, ale za razem bardzo wymagających projektów takich jak kominki, wylewki betonowe, kominy, garaże, schody, chodniki, balkony, fontanny, baseny, patia oraz różne naprawy elewacji z cegły i kamienia.

General Masonry Supply zajmuje się również elewacją nowych domów. Jednym z pośród 90 ukończonych projektów rezydencyjnych, jest dom w Northfield (na północnym przedmieściu Chicago) o powierzchni ponad 11 tys. stóp kwadratowych. Ta rezydencja zbudowana z kamienia i w dużej części z limestone jest jednym z najbardziej okazałych projektów w portfolio General Masonry Construction, Inc. Mimo upływu wielu lat cieszy się on niesamowitym zainteresowaniem ze strony wyjątkowych rozwiązań architektonicznych, oraz dopracowanych i umiejętne wykończonych detali. Szczególnie wiele pochwał zbierają murarze i brygadziści pracujący przy realizacji tego projektu, który ukończony został w 2012 roku. „Jednym słowem, pięknie wykonana praca zespołowa” – podsumowuje ten projekt prezes Aneta Szulakiewicz.

Wysokie osiągnięcia firmy General Masonry Construction, Inc. nie mogły pozostać niezauważone. Branżowe pisma i lokalne organizacje od kilku lat przyznają firmie liczne wyróżnienia i umieszczają ją w ścisłej czołówce firm budowlanych działających w Chicago.

Zaledwie kilka tygodni temu General Masonry Construction została nominowana przez ,,Build Magazine’s 2020” do nagrody w kategorii „Construction and Engineering Award”.

Prezes General Masonry Construction, Inc., Aneta Szulakiewicz to osoba, która potrafi dzielić się swoim sukcesem i od kilku lat pomaga dzieciom z Polskich Domów Dziecka. Założona przez nią fundacja „Dom Dziecka” wybudowała osiem okazałych placów zabaw przy domach dziecka w Polsce. W realizacji tych projektów nie przeszkodziła nawet pandemia koronawirusa. Ósmy plac zabaw został otwarty w Gliwicach 27 czerwca bieżącego roku. Fundusze na budowę nowych placów zabaw są zbierane podczas dorocznych „Bali Białego Tulipana” organizowanych przez nią i jej fundację. Ostatnia edycja balu zgromadziła również sporo gości. Jak podkreśla Aneta Szulakiewicz, „dzieci z domów dziecka nie wolno traktować jak margines społeczny, bo nie ze swojej winy trafiają do tych placówek i każde dziecko potrzebuje miłości, wsparcia i przede wszystkim dobrego przykładu”. I podkreśla: ,,Staramy się im pomóc budując dla nich place zabaw, a ich uszczęśliwione buźki są dla nas jedynym i zarazem największym podziękowaniem.

General Masonry Construction to przedsiębiorstwo z ponad 18 letnim stażem. Kluczowy moment w istnieniu firmy miał miejsce dokładnie 10 lat temu. Firmie nie tylko udało się wtedy przetrwać kryzys gospodarczy w USA, który szczególnie mocno dotknął branżę budowlaną, ale również uruchomić firmę siostrzaną – General Masonry Supply Venture, LLC zajmującą się sprzedażą materiałów budowlanych.

Sukces General Masonry Construction to pochodna determinacji i ciężkiej pracy właścicieli i pracowników firmy. Doświadczenie, nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług, realizowanie projektów na czas oraz umiejętność pracy z współpracownikami i klientami to podstawa sukcesu firmy.

General Masonry Construction może dziś koncentrować się na realizacji najbardziej wymagających projektów na prestiżowym chicagowskim „North Shore”, dla którego całkowicie dedykuje obejmowane przez siebie terytoria.

General Masonry Supply czerpie z doświadczenia siostrzanej firmy i oferuje pełną gamę wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów dotyczących kamienia, cegły, porcelany, kostki brukowej i wielu innych odsyłamy czytelników na stronę generalmasonryservices.com

Więcej informacji na temat siostrzanej firmy  General Masonry Supply Venture, LLC również na stronie: generalmasonrysupplyventure.com

 

Zdjęcia: General Masonry Construction, Inc.

Projekty wykonane przez General Masonry Construction:

Produkty oferowane przez General Masonry Supply:

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks