REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w OK Pub

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w OK Pub

-

W minioną sobotę, w pubie OK, mini-sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował próbę generalną przed nadchodzącym Wielkim Finałem.

W przyjacielskiej atmosferze bezinteresownego pomagania, spotkali się w chicagowskim pubie OK ci, dla których niesienie pomocy jest – jak co roku o tej porze – sprawą najważniejszą. Najbliższa, 23. edycja WOŚP gromadzi wolontariuszy pod hasłami podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej dla seniorów.

REKLAMA

Spotkanie było okazją do kwestowania i rozmów z przyjaciółmi, a zabawę umilili akustycznymi brzmieniami znani i lubiani, czyli Sławek Wilczyński z Nejbersów, Paweł Murdza oraz Dariusz Sojka z Marunią. Gościnnie wystąpił Jarek Irytowski z zespołu Playwood.

Tego wieczoru muzyka była tylko tłem, celem było zebranie pieniędzy na szczytny cel. Odbyło się kilka licytacji, a głównym punktem programu była zacięta walka o złote serduszko z numerem 9. Szczęśliwy nabywca – Andre Hryn zapłacił za nie niebagatelną sumę 451 dolarów. Zgodnie ze złożoną obietnicą serduszko zostanie wysłane do Polski, do sztabu głównego Jurka Owsiaka i zlicytowane raz jeszcze.

Przypominamy, że podobne koncerty i zbiórki odbędą się w naszym mieście kilkakrotnie, a dokładny ich spis i pełne kalendarium można znaleźć na stronie polonijnego sztabu głównego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chicago.

Wielki Finał WOŚP odbędzie się 11 stycznia 2015. Oj, będzie się działo!

(inf. własna)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks