REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaW poniedziałek odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłej Katarzyny Kurek-Polk

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłej Katarzyny Kurek-Polk

-

22 marca, w poniedziałek, odbędzie się pogrzeb 38-letniej Katarzyny Kurek-Polk, która zginęła w poniedziałek potrącona ciężarówką. Kobieta pomagała młodej dziewczynie, która miała problemy na drodze. Zanim zginęła, zdołała uratować męża, spychając go z drogi, po której w ich kierunku jechał samochód.

Katarzyna „Kasia” Kurek-Polk pochodziła z Polski. Pracowała jako analityk finansowy w firmie Fermilab w Batavii. Z nekrologu opublikowanego na stronie domu pogrzebowego wynika, że pomagała bezdomnym i w trakcie pracy na ich rzecz poznała swojego męża. Para była zaangażowana w działalność New Life Covenant Church w Elgin.

REKLAMA

Katarzynę w licznych wpisach na stronie internetowej domu pogrzebowego serdecznie wspominają znajomi i przyjaciele.

Wizytacja Katarzyny Kurek-Polk odbędzie się w niedzielę 21 marca w godzinach od 4 do 9 pm w Malone Funeral Home (324 E State St, Geneva, IL 60134), a w poniedziałek, 22 marca o godz. 11 w Calvary Baptist Church odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe. Katarzyna będzie pochowana na Cmentarzu Oak Hill w Genevie. WIĘCEJ: Katarzyna Kasia Kurek Polk Obituary

Mąż zmarłej we wpisie w mediach społecznościowych poprosił o modlitwę za kierowcę ciężarówki, który śmiertelnie potrącił jego żonę. „Jestem wdzięczny za wszystkie modlitwy za nas” – napisał Tim Polk. „Proszę o modlitwę za osobę, która prowadziła ciężarówkę i proszę o modlitwę za młodą kobietę, którą pocieszała moja żona”.

Według raportu koronera Roba Russella, 38-letnia Katarzyna Kurek-Polk z Elburn oraz jej 62-letni mąż zatrzymali się na Route 20 w kierunku zachodnim w pobliżu McLean Boulevard w Elgin około 8:30 pm, żeby pomóc młodej kobiecie, której samochód wpadł na barierkę ochronną. Gdy cała trójka stała przy unieruchomionym samochodzie, przejeżdżający obok nich 43-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. Kurek-Polk odepchnęła swojego męża i sama została uderzona przez ciężarówkę. Kobieta została przewieziona do szpitala Amita St. Joseph, gdzie około 11:45 pm zmarła. Przyczyną śmierci kobiety był tępy uraz spowodowany uderzeniem przez samochód.

Mąż Kurek-Polk, kobieta kierująca pierwszym pojazdem, który uległ wypadkowi oraz 43-letni kierowca trzeciego samochodu zostali opatrzeni w lokalnych szpitalach z powodu drobnych obrażeń i zwolnieni do domu.

Departament Policji w Elgin poinformował, że zdarzenie jest przedmiotem toczącego się dochodzenia. Wstępnie ustalono w poniedziałek wieczorem, że do wypadku przyczyniły się warunki pogodowe. Osoby posiadające wiedzę na temat okoliczności zdarzenia lub świadkowie proszeni są o zgłaszanie informacji pod nr tel. 847-289-2660.

(kk)

REKLAMA

2129183410 views

REKLAMA

REKLAMA

2129183425 views

REKLAMA

REKLAMA

2130979745 views

REKLAMA

2129183435 views

REKLAMA

2129183438 views

Piąta siła wszechświata

Gwiezdne wrota

Znajda w metrze

Karuzela mutacji

Potwór o 21 twarzach

REKLAMA

2129183442 views