REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Na bieżąco Szkoła Świętej Konstancji zaprasza uczniów

Szkoła Świętej Konstancji zaprasza uczniów

-

Powołaniem założonej w 1917 roku Szkoły Świętej Konstancji jest kompleksowa edukacja dzieci. Szkoła jest jedną z ważniejszych placówek edukacyjnych w społeczności chicagowskiego Jefferson Park, która czerpie siłę z różnorodności swoich uczniów.

Każdy uczeń, z zestawem swoich talentów, wyzwań, zainteresowań, obaw i marzeń, jest wyjątkowym, niepowtarzalnym dzieckiem Boga. Uczniowie Szkoły Świętej Konstancji reprezentują wiele kultur i tradycji pochodzących z różnych społeczności aglomeracji chicagowskiej. Naszym wspólnym celem jest czerpanie radości z tego, co wnoszą do naszej wspólnoty wszystkie dzieci, oraz pomaganie im w zrozumieniu tego, jak są wyjątkowe, kiedy stają się częścią czegoś większego niż jednostka. Jesteśmy wspólnotą!

REKLAMA

2147483647 clicks

W tym bezprecedensowym czasie, niezależnie od tego, czy nauczając przez internet, czy w klasach, nasz mocny i zaawansowany program nauczania jest zaprojektowany tak, aby rzucać kolejne wyzwania uczniom, oraz ich wspierać. Pomóc im dokonywać nowych odkryć, zadawać ważne pytania, w odpowiedzialny sposób, korzystać z otaczającej nas technologii oraz myśleć samodzielnie.

Mała liczebność klas w naszej szkole pozwala na bardziej bezpośredni kontakt i wsparcie każdego ucznia. Nasi oddani nauczyciele pracują z pasją nad przygotowaniem atrakcyjnego i wartościowego programu zajęć. Nauczyciele, uczniowie i rodzice naszej szkoły są gotowi, aby wspólnie sprawić, że nauka każdego przedmiotu stanie się przyjemniejsza i skuteczniejsza. Od naszych najmłodszych przedszkolaków, którzy dopiero zaczynają swoją edukacyjną podróż, po ośmioklasistów, którzy są doskonale przygotowani na naukę w szkole średniej – następny krok w ich rozwoju. Jesteśmy uczniami!

Doskonale rozumiemy potrzeby pracujących rodziców. Opieka nad dziećmi przed i po zajęciach szkolnych jest dostępna za symboliczną opłatą, oraz jest prowadzona przez certyfikowanych nauczycieli. Kiedy będzie to już bezpieczne i zostaną zniesione ograniczenia pandemiczne, umieścimy w swojej ofercie bardzo interesującą i atrakcyjną gamę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, które pomogą naszym uczniom budować zdrowe relacje ze swoimi rówieśnikami poza zajęciami w klasach.

Jak tylko nasz wspólny wysiłek w opanowaniu skutków pandemii wirusa COVID-19 pozwoli światu na powrót do normalności, Szkoła Świętej Konstancji będzie w pełni realizować swoja misję całościowej edukacji dzieci i budować ich pełną sukcesów przyszłość. Nadzieja, wiara i miłość zarażają o wiele bardziej skuteczniej niż jakikolwiek wirus.

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie przystępnej finansowo edukacji katolickiej. Oferujemy wiele programów pomocy finansowej, między innymi liczne stypendia i Financial Aid.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.stconstanceschool.org oraz o telefon na numer: (773) 283-2311 po więcej informacji i w celu umówienia indywidualnych odwiedzin w naszej szkole.

Budujemy przyszłość pełną sukcesów. Dla każdego dziecka.

Znajdź nas na: www.stconstanceschool.org

REKLAMA

2131843237 views

REKLAMA

REKLAMA

2131843252 views

REKLAMA

REKLAMA

2133639572 views

REKLAMA

2131843262 views

Maya Woroszyło

Lusia Planica

Zuzanna Ochwat

Alexander Kubiak

Maximilian Ostrowski

REKLAMA

2131843265 views

Patrick Jerabek

Mateusz Boksa

Hubert Dybiński

Sebastian Skoczeń

Patrycja Szot

REKLAMA

2131843269 views