REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Szkoła św. Konstancji uhonorowała absolwentów i służby pierwszego reagowania

Szkoła św. Konstancji uhonorowała absolwentów i służby pierwszego reagowania

-

Paradą samochodową ,,Spirit Drive”  Szkoła św. Konstancji uhonorowała tegorocznych absolwentów oraz służby pierwszej reakcji. Szkoła zaprasza na wirtualny dom otwarty.

Parada odbyła się 15 maja i przewodził jej  ks. Paul Barwikowski, administrator parafii św. Konstancji. Podczas wydarzenia rodziny należące do parafii i posyłające dzieci do szkoły katolickiej przekazały hojne dotacje na zakup posiłków w Dino’s Pizza.

REKLAMA

Policja z Dystryktu 16 była wdzięczna za posiłek, życzliwość i wsparcie wspólnoty św. Konstancji. Wyrazy wdzięczności należą się też  radnemu Jamesowi Gardinerowi za jego wsparcie oraz obecność na wydarzeniu i rozdawanie bezpłatnych masek chroniących przed zakażeniem COVID-19.

Parada samochodowa The Spirit Drive przejechała przez dzielnicę Jefferson Park wyrażając poparcie dla lokalnej społeczności, działających tutaj firm oraz dla edukatorów i ducha szkoły św. Konstancji.

W celu uzyskania informacji o St. Constance School, należy kontaktować się z biurem szkoły (773) 283-2311 x42 lub odwiedzić www.stconstanceschool.org oraz @stconstance2019, – St. Constance School, StConstanceSchool

Można też wziąć udział w wirtualnym otwartym domu Szkoły św. Konstancji, który odbędzie się 24 czerwca br. od 11:30 am do 12:10 pm. W czasie Wirtualnego Otwartego Domu Szkoły św. Konstancji od przedszkola do 4 klasy nauczyciele zaprezentują każdą klasę i odpowiedzą na wszelkie pytania lub wątpliwości, które mogą się pojawić. Aby zarezerwować miejsce, wyślij nam swoje dane na adres: stconstance@hotmail.com lub zadzwoń (773) 283-2311 x42. Liczba miejsc jest ograniczona

(Komunikat prasowy)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks