REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PNA Siedziba główna ZNP-PNA już w świątecznej szacie

Siedziba główna ZNP-PNA już w świątecznej szacie

-

Sezon świąteczny został oficjalnie rozpoczęty w dzielnicach Edgebrook i Sauganash zapaleniem światełek w siedzibie głównej ZNP-PNA oraz składaniem życzeń przez lokalnych liderów środowiskowych. Z powodu pandemii liczba uczestników uroczystości była dużo mniejsza niż w poprzednich latach.

Jak co roku, tradycyjna ceremonia zapalania świątecznych światełek w rejonie Edgebrook-Sauganash odbyła się przed siedzibą Związku Narodowego Polskiego-Polish National Alliance (ZNP-PNA) przy 6100 N. Cicero Ave w Chicago. 

REKLAMA

Tradycyjnie, uroczystość ta zawsze odbywa się w poniedziałek tuż przed Dniem Dziękczynienia. Rokrocznie obchodzona jest w gronie członków, przyjaciół i sympatyków Izby Handlowej okręgu Edgebrook-Sauganash. W latach ubiegłych uczestniczyły w niej również dzieci z Sauganash Elementary School, śpiewając kolędy i pastorałki. W tym roku w związku z pandemią Covid-19, ceremonia została utrzymana w formie symbolicznej.

Obok Jennifer Herren, która pełni funkcję dyrektora wykonawczego Izby Handlowej Edgebrook-Sauganash, ceremonię 2020 zainaugurowali Samantha Nugent radna 39 okręgu miasta Chicago, Marcia Jimenez ze Swedish Covenant Hospital, Bob and Jay Smith ze Smith Funeral Home, Al and Bob Klairemont z Imperial Realty oraz Frank Spula prezes ZNP-PNA, prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej (Polish-American Congress) oraz dyrektor w Radzie Nadzorczej Izby Handlowej Edgebrook-Sauganash.
Gdy piękne dekoracje rozbłysły światłami przed gmachem ZNP-PNA, sezon świąteczny został oficjalnie rozpoczęty! 

(Inf. wł.)

Zdjęcia: archiwum Radia WPNA 103.1 FM

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA