REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaRadioton Fundacji Dar Serca na rzecz ratowania zdrowia i życia polskich dzieci

Radioton Fundacji Dar Serca na rzecz ratowania zdrowia i życia polskich dzieci

-

Fundacja Dar Serca już od ponad 30 lat pełni misję pomocy ciężko chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Od chwili jej powstania w 1988 roku do chwili obecnej ponad 1000 dzieci z Polski uzyskało leczenie w specjalistycznych i najlepszych klinikach USA. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że dzięki temu tak wiele dzieci odzyskało zdrowie a w wielu wypadkach zostało uratowane ich życie.

Na specjalne podkreślenie zasługuje fakt, że działalność Fundacji opiera się przede wszystkim na szczodrości i hojności Polonii oraz na pracy rzeszy wolontariuszy, dzięki którym z przeprowadzanych akcji charytatywnych są pozyskiwane fundusze. Największą taką doroczną akcją jest Radioton, który od kilku lat odbywa się z okazji Valentine’s Day na antenie Polskiego Radia 104.7/107.1 FM i 1030/1300 AM.

REKLAMA

W sobotę i niedzielę, 8 i 9 lutego od wczesnych godzin porannych do 7:00 wieczorem słuchacze będą mogli osobiście odwiedzać stację radiową lub dzwonić na

Tel. 773-588-8881 aby deklarować swoje dary serca na pomoc chorym dzieciom.

To weekend bezinteresownej dobroci i wzajemnej miłości całej naszej polonijnej społeczności.

Otwórzmy swoje serca i w tych dniach okażmy też miłość chorym dzieciom i solidarnie wesprzyjmy ich w walce o życie, zdrowie i lepszą przyszłość.

Fundacja Dar Serca z dumą może stwierdzić, że żadna z polonijnych organizacji na terenie USA nie udziela tak kompleksowej pomocy polskim dzieciom i w tak dużym wymiarze jak Dar Serca. Wszystkie fundusze pozyskane od darczyńców lub wypracowane przez Fundację oraz jej wolontariuszy są przeznaczane na pomoc dzieciom odbywającym leczenie w USA. Pomoc kierujemy do wszystkich dzieci przyjeżdżających na leczenie do tego kraju. I to jest nasz priorytet aby każde dziecko otrzymało równą szansę.

Dlatego liczba dzieci, którym Dar Serca pomaga jest z roku na rok większa.

W ubiegłym roku aż 64 dzieci z Polski otrzymało pomoc. Było to możliwe tylko dzięki zebranym funduszom w wysokości ponad $ 311,500.00 podczas ubiegłorocznego Radiotonu. Każdy dolar to uśmiech dziecka. Podarujmy dzieciom dwieście tysięcy uśmiechów również i w tym roku a może nawet więcej, jak najwięcej aby dać szansę kolejnym dzieciom, które już są z nami i tym, które wkrótce przyjadą. A czeka ich bardzo dużo na naszą pomoc. Dlatego każda donacja, nawet ta najmniejsza jest na wagę złota! Okażmy im serce i miłość. Razem bądźmy posłańcami czynów i dobra pomagając tym, dla których los nie był łaskawy. Na antenie będzie się działo dużo fajnych rzeczy, ciekawe aukcje, wywiady i ważni goście! Dlatego gorąco zachęcamy do słuchania radia, odwiedzania nas osobiście w studio lub złożenia donacji dzwoniąc na wyżej podany numer telefonu lub Online www.darserca.org Donacje można również przekazywać we wszystkich punktach Polameru oraz do czerwonych skarbonek w polonijnych sklepach lub przesłać na adres: Fundacja Dar Serca, 3860 25th Ave. Schiller Park, IL 60176

Pomoc bliźniemu jest wyrazem miłości i może być również źródłem szczęścia. Pomagając można spełnić swoje marzenia, bo los jest bardzo hojny a przekazane dobro zawsze nam zwraca!

Z podziękowaniami za dotychczasową pomoc w imieniu wszystkich Dzieci,

Zarząd Fundacji Dar Serca

Więcej informacji na stronie www.darserca.org oraz na FB – Fundacja Dar Serca

REKLAMA

2107691359 views

REKLAMA

REKLAMA

2107691591 views

REKLAMA

2109487982 views

REKLAMA

2107691732 views

REKLAMA

2107691831 views

REKLAMA

2107691939 views