REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Pracownicy do komisji wyborczych pilnie poszukiwani

Pracownicy do komisji wyborczych pilnie poszukiwani

-

Potrzebne są osoby dwujęzyczne (angielski i polski) do pracy w komisjach wyborczych w Chicago w dniu prawyborów we wtorek, 26 lutego. Kandydaci do pracy muszą być obywatelami USA, zarejestrowanymi do głosowania w powiecie Cook.
Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego i posiadanie podstawowych umiejętności matematycznych. Należy też obowiązkowo przejść szkolenie w zakresie procedur wyborczych i używania sprzętu do głosowania.
Wynagrodzenie wynosi 200 dol. (60 dol. za szkolenie i 140 dol. za pracę w dniu wyborów). Osoby zainteresowane pracą w komisjach wyborczych mogą złożyć podanie na stronie: www.chipollworker.com.
Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.chicagoelections.com. Z witryny można również wydrukować formularz podania o pracę, a następnie go wypełnić i odesłać na adres: Chicago Board of Election Commissioners, 69 W. Washington Street, Suite 600, Chicago IL 60602, Attn.: Monika.

Termin składania podań o pracę upływa we wtorek 19 lutego

REKLAMA

Dodatkowych wyjaśnień w tej sprawie udziela Monika Myśliwiec-Gałuszka, polska koordynatorka w Chicagowskiej Radzie Wyborczej (Chicago Board of Election). Należy telefonować pod nr (312)269-5702 lub wysłać e-mail na adres polishvote@chicagoelections.net
(ao)

 

fot.Ewa Malcher/Pixabay.com/Wikipedia

1 KOMENTARZ

  1. Czy w zakres podstawowych umiejętności matematycznych wchodzi znajomość tabliczki mnożenia. Z autopsji wiem, że wielu absolwentów chicagowskich szkół średnich nie może się tym pochwalić. Spotkałem osobę, która w pamięci nie potrafiła podzielić 90 przez 3.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks