Strona główna Polonia Polsky.tv w sądzie. Koniec pirackich praktyk?

Polsky.tv w sądzie. Koniec pirackich praktyk?

-

Do sądu federalnego w Chicago wpłynął pozew przeciwko firmie Polsky.tv i jej lokalnym przedstawicielom. Polsky.tv to popularny dystrybutor polskich kanałów telewizyjnych. Atrakcyjna cena i bogata oferta przyciągnęły rzesze klientów. Pozywający twierdzą, że programy transmitowane są nielegalnie, a Polsky.tv jest piratem.

Pani Ewa z Chicago została szczęśliwą posiadaczką pakietu telewizji internetowej jesienią zeszłego roku. Usługę wykupiła u lokalnego przedstawiciela Polsky.tv w Chicago. Miła obsługa, profesjonalny serwis, porządnie zrobiona strona internetowa, a przede wszystkim rekomendacja przyjaciółki przekonała panią Ewę do wykupienia abonamentu. Od razu zapłaciła za rok z góry, choć wrodzona intuicja podpowiadała jej, że coś tu jest nie w porządku: 40 programów prosto z Polski to przecież bardzo atrakcyjna oferta, szczególnie w porównaniu z ofertami konkurencji, u których pakiet polskich programów wyglądał przy ofercie Polsky.tv jak maluch przy mercedesie. Pani Ewa na wieść o pozwie sądowym przeciwko firmie traci humor i nie chce ujawnić, ile pieniędzy kosztowała ją przyjemność oglądania polskich wiadomości, filmów i seriali. Na internetowej stronie Polsky.tv ceny wahają się od 299,95 do 449,95 za rok, w zależności od rodzaju dekodera i nośnika – oglądanie w telewizorze jest droższe niż na laptopie. Abonament miesięczny wynosi 25,95 dolarów.

Pozew sądowy wnieśli polscy nadawcy telewizyjni zrzeszeni w Stowarzyszeniu Sygnał, mającym siedzibę w Warszawie, a główni pozywający to Telewizja Polsat Sp. z o.o. i TVN S.A.

W oświadczeniu, które Stowarzyszenie Sygnał wydało 19 stycznia 2015 r. czytamy, że pozew dotyczy nielegalnego udostępniania przez Polsky.tv ponad 30 polskich kanałów telewizyjnych swoim abonentom. Według autorów pozwu polscy twórcy telewizyjni, będący właścicielami transmitowanych przez pozwaną firmę materiałów audiowizualnych, nigdy nie wydali zgody ani pozwolenia na ich udostępnianie. Zanim doszło do złożenia pozwu w chicagowskim sądzie, nadawcy znad Wisły podejmowali inne kroki prawne mające na celu położenie kresu bezprawnej transmisji polskich kanałów i czerpania z tego procederu korzyści majątkowych. Zawiadomienie w tej sprawie Stowarzyszenie Sygnał złożyło w polskiej prokuraturze już w lipcu 2013 roku. Bezskutecznie, podobnie jak próby negocjowania z kierownictwem Polsky.tv uczciwych warunków udostępniania własności intelektualnej polskich nadawców.

„Taka działalność jest okradaniem nie tylko właścicieli praw, lecz także widzów, którzy płacą za treści bez gwarancji ich odebrania i bez praw do korzystania z nich” – wypowiada się w oświadczeniu Jarosław Mojsiejuk, członek zarządu Stowarzyszenia Sygnał.

Pozew wpłynął do Illinois Northern District Court 19 grudnia 2014 roku. Wezwania do stawienia się przed sędzią otrzymali, oprócz firmy Polsky.tv, także dystrybutorzy firmy w Stanach Zjednoczonych. Oto ich pełna lista: Wizard Electroland, Polvision LLC, ABC Computers LLC, Pollux LLC, Polish TV Chicago, USA PolskyTV, Polska TV Online Ltd., Archer Express Video & Cellular, PolskyTV USA, Bestpol TV GmbH, Fidera Holding S.A., Polsky Multimedia Group Ltd., PolSky TV, Polsky24TV, Ifix4less LLC, InfoPOL, 10newvision, NaszaPolskaTV, PolskaTvUS oraz PolskaTV USA.

fot.pixabay.com
fot.pixabay.com

Na liście pozwanych znalazła się Polish TV Chicago. Podobieństwo jej nazwy do oficjalnego przedstawiciela Polsatu w USA – Polish Television Chicago początkowo zaniepokoiła Piotra Latałło – producenta programu „Oblicza Ameryki”.

– Skontaktowaliśmy się natychmiast z Polsatem. Mamy już oficjalne wyjaśnienie od naszego polskiego partnera. To nie o nas chodzi. Pozew został złożony przeciwko podmiotowi prowadzącemu sprzedaż usług poprzez (zamkniętą w ostatnich dniach) stronę www.polishtvchicago.com. Ale z drugiej strony uważam sprawę za bezprecedensową. Najwyższy czas, by ci, którzy dopuszczają się kradzieży własności intelektualnej, za to odpowiedzieli – mówi nam Latałło.

[blockquote style=”4″]Bezprecedensowa sprawa sądowa przeciwko polonijnemu piratowi z pewnością ucieszy jego ofiary – telewizyjnych twórców z Polski[/blockquote]

W podobnym tonie wypowiedziała się Kamilla Dworska p.o. menedżera stacji Polvision, której nazwa również figuruje na liście pozwanych podmiotów: – To nie my. Polvision LLC to firma z Nowego Jorku, zajmująca się montażem anten satelitarnych. Zbieżność nazwy z naszą telewizją to przypadek. Telewizja Polvision nigdy nie używała jakichkolwiek materiałów audiowizualnych bez zgody autorów. Jesteśmy przeciwko piractwu i nigdy tego nie robiliśmy.

– Prawa autorskie i własność intelektualna są chronione  umowami międzynarodowymi, podpisanymi zarówno przez Stany Zjednoczone, jak kraje europejskie, w tym Polskę – mówi nam Anthony Balice, adwokat z chicagowskiej kancelarii Emerson&Elder P.C., zajmujący się prawem medialnym i ochroną praw autorskich.

W podobnej sprawie z czerwca 2014 r. potentat medialny American Broadcasting Company Inc. wygrał z firmą Aereo Inc. retransmitującą nielegalnie należące do American Broadcasting telewizyjne kanały. Aereo Inc. była zmuszona natychmiast wstrzymać piracką emisję, a po wyroku zapłaciła wysokie grzywny.

Jeśli zarzuty Stowarzyszenia Sygnał się potwierdzą, pani Ewa będzie już niedługo zmuszona zmienić dostawcę polskiej telewizji. To zła wiadomość dla niej i tysięcy abonentów firmy, która – zdaniem strony pozywającej – sprzedawała kradzioną własność. Bezprecedensowa sprawa sądowa przeciwko polonijnemu piratowi z pewnością ucieszy jego ofiary – telewizyjnych twórców z Polski, którzy z każdym wyemitowanym przez nieuczciwego dystrybutora serialem tracili pieniądze. Najwyraźniej stracili też cierpliwość, a sprawą Polsky.tv zajmie się amerykański wymiar sprawiedliwości.

Redakcja „Dziennika Związkowego” próbowała skontaktować się z kierownictwem Polsky.tv – telefonicznie i drogą internetową. Niestety bez skutku.

Grzegorz Dziedzic

gdziedzic@zwiazkowy.com

fot.pixabay.com

78 KOMENTARZE

  • Pani Ewa z pewnoscia za rok kupi nastepny abonament jezeli okarze sie ze polsky.tv dalej istnieje
   wielki szacun dle tworcow polsky

  • Polsky tv to wspaniała tv to przez komunistów Polacy są za granicą tez chcemy oglądać polska tv mam nadzieje ze sąd USA odrzuci ten śmieszny pozew kibicuje my polsky tv a PO niech zajmie się sobą swoimi afera mi zdrady Polski

  • Jesteś pustak i zdrajcą Polskiego narodu. Widać iż nawet sam poprawnie po polsku nie potrafisz już pisać. Won !!!!!

 1. Dwa wpisy dowodzce, że Polak woli kupić od pasera, byle było taniej. Dlatego właśnie nie zniknie wśród Polaków popularność kradzionych rowerów, motocykli, samochodów, sprzedawanej przez polonijnymi sklepami kawy, lekarstw i wszelkiego rodzaju niewiadomego pochodzenia towarów. Mentalność meneli.

  • A co ty myslisz ze my mamy co tutaj ogladac jak za ledwie dwa durne kanaly ktore kosztuja tyle samo co ten biedny polsky i takie badziewie na tym leci ze az zal ogladac tego badziewia i zal placic za to gowno za przeproszeniem jak by ktos byl na tyle madry to by w koncu zoabczyl ze Polacy chca ogladac swoja telwizje tak samo jak Azjaci czy Meksykanie ktorzy maja kanalow mnostow do ogladania tutaj w STANACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jak tu nie mowic o rasizimie!!!!!!

  • Ostatni telewizor wyrzuciłem z domu jakieś 5 lat temu. Dlatego tak późno, że jestem starym prykiem. Moje dzieci w Polsce zrobiły to samo 15 lat temu.
   Przestań tracić czas. W jakim chicagowskim muzeum byłaś @wredna babo ostatnio?

  • głupoty pan gadasz. Tu nie chodzi o byle taniej a o ogół oferty. w pl, mam wszystkie najważniejsze kanały za 20 zł miesięcznie, tu mogę założyć talerz, jak właściciel bloku się na talerz zgadza. jeśli nie to co mam do wyboru? ipla bez TVNu ok 25 zł. poza tym skomplikowane procesy wyszukiwania w komputerze, nie dla starszych ludzi, tak jak moja znajoma, starsza kobieta na wózku, 3 miesiące uczyłam ja pisać smsy, nie ma możliwości podłączenia talerza wiec polsky to JEDYNA na niej możliwość. Jak TV POLSKA wyjmie głowę z tyłka i przygotuje dobrej jakości ofertę podobna z do polsky na pewno Polacy nie będą musieli łapać się piratów.

  • pier****sz (edyt.red.) i tyle. Wszystko to co napisales to tylko dotyczy Polakow. A ty kim jestes? Tylko polacy posiadaja wszystko co kradzione. A ile osob znasz co posiada kradzony samochod??

  • Ale bzdury wygadujesz – gdybys mial do wyboru beznadziejna oferte TV satelitarnej ” dish network” z tvn ,tvn24,polsat I TV rydzyk plus kino polska I bajki DLA dzieci do 10 miesiaca zycia I to gowno kosztuje 30$ plus musisz miec podstawowy pakiet amerykanskich to wychodzi 52-60$ to ci bys wybral ,nie mowiac o beznadziejnej jakosci z satelity

 2. Jak wiadomo, każdy rząd pragnie dobra swoich obywateli, a już rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego pragnie go w szczególności. Wychodząc z założenia, że jeśli nawet będzie dodawał ziarnko do ziarnka, to w końcu zbierze się miarka – oczywiście pod warunkiem, że rząd rządzi dostatecznie długo – ale z tym nie ma u nas problemu. Rządy rządzą tak długo, jak długo okupujące nasz nieszczęśliwy kraj bezpieczniackie watahy są z nich zadowolone. No a kiedy są z nich zadowolone? Kiedy rządy zapewniają bezpieczniackim watahom uzyskiwanie odpowiednio wysokich korzyści z okupacji kraju. Korzyści te zaś są tym większe, im bardziej rząd pragnie dobra obywateli. Oczywiście nie może tego dobra rabować zbyt ostentacyjnie, bo wtedy obywatele mogliby się zbuntować i kto wie, czy nawet przy wykorzystaniu możliwości stwarzanych przez ustawę o bratniej pomocy, nasi okupanci mogliby sobie z nimi poradzić. Dlatego rządy w dążeniu do położenia ręki na dobrach obywateli muszą działać dyskretnie, to znaczy – zachowywać się tak, jakby wcale nie pragnęły dobra obywateli.

  Tak właśnie postąpił rząd pani Ewy Kopacz, wprowadzając od 1 stycznia tak zwana „opłatę zapasową” od paliw płynnych. Jak wiadomo, gwoli utemperowania złego ruskiego czekisty Putina, ceny ropy naftowej na świecie spadają i spadają w nadziei, że w końcu tak spadną, aż zły ruski czekista Putin zbankrutuje, dzięki czemu na całym świecie zwycięży demokracja. W awangardzie demokracji znalazła się sławna na całym świecie z demokratycznych swobód Arabia Saudyjska, która zresztą ma i swój interes w doprowadzeniu do zwycięstwa demokracji w Syrii, gdzie tamtejsi bezbronni cywile od dłuższego czasu próbują obalić tamtejszego tyrana i wprowadzić demokrację tak, jak w państwie islamskim.

  Wszystkie te zagadkowe przyczyny powodują jednak niepożądane skutki uboczne. Jeśli bowiem spada cena ropy, to spada również cena paliw z tej ropy produkowanych. Tymczasem w cenie paliw rząd poukrywał rozmaite podatki, które na ogół wyrażane są w odpowiednim procencie od ceny. Zatem im niższa cena paliwa, tym mniejsze sumy ściągane są przez rząd od obywateli pod pretekstem tych podatków i tym mniejsze korzyści z okupacji kraju odnoszą bezpieczniackie watahy, pasożytujące między innymi na strategicznych państwowych spółkach paliwowych, które właśnie dlatego są strategiczne i państwowe. Jak widzimy, nie ma rzeczy doskonałych i nawet walka o zwycięstwo demokracji na świecie – jakby to powiedział były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Lech Wałęsa – ma swoje „plusy ujemne”.

  Na szczęście nawet w takich warunkach rząd może trochę bardziej zapragnąć dobra obywateli, dzięki czemu straty bezpieczniackich watah wynikające ze spadku cen ropy i spadku cen paliw, mogą zostać wyrównane. Temu właśnie służy wprowadzenie „opłaty zapasowej”, do której w charakterze pretekstu zostało wykorzystane zmniejszenie obowiązkowych zapasów, jakie firmy paliwowe muszą gromadzić na wszelki wypadek. Za to będą musiały wpłacać na rzecz rządowej Agencji Rezerw Materiałowych wspomnianą „opłatę zapasową”. Pozornie dobro obywateli nie zostaje przy tym nadszarpnięte, ale musimy pamiętać, że wszystkie podatki i opłaty są przerzucane i bez względu na to, na kogo zostały nałożone, płaci je konsument – w tym akurat przypadku – kierowcy samochodów. Podobno koszty opłaty zapasowej, rozłożone w ten sposób na wszystkich obywateli nie będą bardzo duże – ale to się tylko tak mówi, bo zgodnie z prawem Murphy’ego, jeśli tylko coś złego może się stać, to na pewno się stanie – tym bardziej, że rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego w pożądaniu dobra obywateli wykazuje prawdziwą zapamiętałość. Najwyraźniej musi być coraz potężniej naciskany przez okupujące nasz nieszczęśliwy kraj bezpieczniackie watahy, które ani myślą tracić korzyści z okupacji tylko dlatego, że na świecie toczy się nieubłagana walka o zwycięstwo demokracji. O demokrację trzeba walczyć, to jasne, tym bardziej, że taki akurat jest rozkaz – ale jeśli nawet, to niech koszty tej walki ponoszą obywatele, bo w końcu dla kogo jest ta cała demokracja. Stanisław Michalkiewicz

  • Cały czas kolega pisze OT, i w dodatku jakiś bełkot . Gdzie jest moderator? Wpis off topic od razi do kosza.

 3. Piraci to ci ktorzy Nam oferuja 10 kanalow I w ktorych sa same powtorki I bzdety, ktorych nikt nie chce ogladac, w dodatku za $40! Jestem Polakiem I powinienem miec takie same prawo jak I ci w Polsce, trzeba zaplacic? nie ma problemu, rozumiem ze chodzi o pieniadze I moge placic ale powinnem miec wybor I dostep.
  🙁

 4. Nareszcie pojawil sie ktos, kto wie ze starocie sie nie sprzedaja. Nic dziwnego ze najnowsza oferta , wlacznie z 2 tygodniowym archiwum jest nie do pobicia. Zaplacilbym nawet dwa razy tyle bo ogladam z przyjemnoscia. Jezeli to piractwo, to szkoda ze np Polvision nie wlaczy sie zeby ten lub podobny pakiet kanalow byl legalny za rozsadna cene.

 5. A co tu mozna ogladac mam nadzieje ze polsky wygra ta sprawe i przynajmniej bedziemy mogli ogladac jakies normalne kanaly Polskie bo tutaj to zaledwie jest dwa w ktorych nic nie ma i co mam placic taka sama stawke za dwa to co moge zaplacic za to samo w polsky a po drugie nikt nie bedzie stawal na przeszkodzie polsky i ja jestem za zeby byly te kanalay przynajmniej jest co poagladac.

 6. Jedna rzecz nie dziwi,dlaczego nas emigrantow z za wody polskie media maja w dupie.podobno jest nas tutaj duzo w Ameryce a w ofercie telewizji satelitarnej czy kablowej jest co nawyzej 5 zalosnyh polskich programow o niskiej jakosci obrazu o w porownaniu do POLSKY.TV a TVN proponuje ramowke w okrojonej wersji.IJezeli ja mam placic za satelite taka kase,a w zamian zero satysfakcji z ogladania.TO JUZ WOLE O NIEBO LEPSZA POSKY.TV.” DO CZLONKOW STOWARZYSZENIA SYGNAL”Zmiast skladac durnowate pozwty sondowe,wymyslcie jakas konkurencyjna oferte dla Polakow z za oceanu.

  • Edek – brawo-

   dlaczego akurat w Stanach trzeba płacić za coś za co w Polsće placi sie NIEPOROWNywalnie mniej ( jak przeliczyć na abonament albo kablówkę)
   Gownozjadztwo – chciwość – żeby tylko wyrywać kasę – bo my tu w Stanach sramy pieniędzmi

 7. Zaloze sie ze nie beda w stanie nic nikomu zrobic.Tyle tylko ,ze zabronia dystrybucji w USA .I co z tego,wejde na internet i sobie spokojnie wykupie abonament.A nawet gdyby jakims cudem udalo sie im zamknac serwery w USA ,to bede sciagal z serewerow europejskich.I co mi zrobicie?Mozecie mnie cmoknac wiecie gdzie.Ponad 20 lat mieszkam w Stanach i do tej pory korzystalem z uslug dziadowskiego Dish network albo jeszcze bardziej dziadowskiego Comcastu ,bo Polacy w Stanach mimo ze jest nas tu kilka milionow sa traktowani przez polskie media po macoszemu.I bardzo dobrze ,ze powstal polsky.tv ,bede korzystal z ich serwisu do samego konca i mam gleboko w dupie ,ze nie zarobia dustrybutorzy disha czy comcastu.

 8. Ladnie ..Polsky Tv cenzoruje opinie..wyslalem kilka opini na temat dodania wiecej kanalow.. bo odkrylem konkurencje oferujaca za ta sama cene 70 kanalow ..a nie dodawanie tv trwam po dwoch latach…sprawdzilem inna platforme i jestem w szoku..to co oferuje polsky tv to chlam w porownaniu z konkurencja..
  polsky tv sie starzeje ze swoja oferta..i te przerwy…

 9. Osobiście uważam że Dish przemyślał sprawę i dlatego walczy. Już teraz wprowadził nowy kanał POLO TV ( osobiście lubię taką muzykę). Zapewne kwestią czasu jest poprawa jakości innych kanalów. Może wprowadza normalny Polsat? Wolę mieć legalna Tv z jednego powodu. Zapłacę za rok abonament a mi zablokują polsky tv. Zamiast oszczędzić stracę kase.

  • Dishnetwork zapłacił sporą łapówkę TVN i Polsatu parę lat temu by nie dopuścić innej konkurencji do stanów i Kanady by sobie żądać sporą sumę od klijeta. A klient musi zapłaci bo innego wyjścia nie ma. Bo ps i TVN specjalnie blokowali inne umowy dla Pana miliardera z Kanady. A teraz te cwaniak wysyłają pozwy bo juz nie mają monopolu nad tym i im smutno.

  • Witam,o zdrowie nie pytam,bo pomimo słabej znajomości innych zalet życia, dzielenie się tym co już wytworzone jest dla chamów niedopomyślenia

 10. cala te awanture wywoluja wlasciciele zachodzacych biznesow talerzowych……sprawa jest prosta juz w tej chwili dominacja internetowego streamingu jest absolutna. Kto chcialby miec ten kretynski talerz na dachu i jeszcze modlic sie o dobra pogode…..pozatym w tym syfiastym dishnetworku sa same syfiaste programy……

 11. POLSKY THE BEST. Jak was beda chcieli ukarac to walcie bankruta I nadawajcie z NIGERII. Niech zlodzieje z Polski wala na pysk. Jestescie th ebesciaki. Wygonili nas z Polski I juz zeruja na naszych dolcach. Kombinujcie chlopaki I robcie nam dobrze my wam za to zaplacimy a nie TYV POLONIA za sit

 12. Mieszkam w Australii.Nadszedl czas oplaty za Polsky tv.Mialem ta wspaniala tv przez trzy lata.zero problemow.Placilem roczny abonament.Teraz probuje dzwonic i do Noiemiec i do USA ale nie moge sie polaczyc.Nie mam innej formy zeby oplacic.Prosze o pomoc.Moze ktos mi da namiar jak to mam zrobic.Telewzja POLSKY TV wspaniala.

 13. tak wlasnie Polsky.TV rozwiazuje sama ze wszystkimi umowe jak mi to przyszlo w mailu z powodu niby nowej formy platnosci tel nie odbieraja a chcialem zapytac o jaka nowa forme chodzi w na ich stronie nieiele sie dowiedzialem ponadto sa tam niby opinie urzytkownikow ale nic nie mozna napisac tj mozna ale nie mozna umiescic opini na ich stronie a te ktore tam sa niby opinie o Polsky.TV pozytywne sami sobie powpisywali z roznych stron a ja tylko chce sie dowiedziec teraz co ja mam zrobic zich dekoderem ktory tu wniemczech kupilem za ponad 100 euro skoro sami rozwiazuja ze mna umowe od nowego roku

 14. I po co klamiecie? Polsky.tv nie ma zadnych umow czy kontraktow ,wiec jaka umowe z wami rozwiazal polsky.tv?Sprawdzalem przed chwila ,strona polsky.tv dziala w najlepsze i mozna bez problemu kupic i abonamenty i odbiorniki.Robicie tylko zamieszanie bo albo nie wiecie co robicie albo jestescie z konkurencji.

 15. Te mordy głodne niech się odpierdolą. Dostają zasilkowe pieniądze państwowe. Jak bierzesz pieniądze państwowe i zwolnienia podatkowe to nie masz prawa się domagać o prawa autorskie w inni kraju bo nie jesteś już właścicielem tego, podatnik jest, temu 2013 przegrali w warszawie, Zarabiają takie pieniądze że się w głowie nie mieści jeszcze mało? ? A co się stało z temi łapówkami co dostali od pana z dishnetwork z Kanady który im dał by nie dopuścić innej konkurencji do stanów? ?? Już wszyscy zapomnieli?? Gostek który to napisał zapomniał o tym skandalu??

 16. Nowobogatcy zostawiają nas bez tv.polsky ,To konkurencja która nie ma nic do zaproponowania .Lecą stare filmy ,durne kryminały i reklamy za które płacąc nie umawialiśmy się z Polsatem,TVN-enem itp .Natomiast w TV.Polsky jest szeroki wachlarz kanałów .Może ktoś chce przejąć tę TV.Polsky ale w tej formie jaka jest i będziemy uratowani w święta . Nie bądźcie chamami .Kupiłem dwa dekodery za około 300 Euro to spory wydatek .Czy musicie być tacy zawistni ?

  • I teraz dopiero mam mętlik w głowie….Od dwóch lat korzystam Polsky tv – problemów dużo, takie o jakich wspomniano w/w komentarzach. Dzisiaj straciłam całkowicie cierpliwość, kiedy okazało się, ze nie mam programów, które uniemożliwiają mi oglądanie tak ważnych dla mnie programów sportowych. Niestety nie tylko ja. Ponieważ zero kontaktu z Polsky TV, zaczęłam szukać w internecie kto odpowiada za te programy i tak znalazłam ta WIADOMOŚĆ w jakiej sytuacji znajduje się Polsky TV….?
   Pytanie i co teraz?
   Wydaje mi się, ze powinniśmy napisać jakaś petycje do władz polskich, bo nie wyobrażam sobie moich dni bez telewizji w języku polskim????
   Abonament wykupuje miesięczny na stronie internetowe “Polsky TV” i SHOP
   I jak tak myślę – to wydaje mi się, ze na te wszystkie usterki ma na wpływ właśnie konkurencja, chcąc żeby odbiorcy mieli dużo problemów i rezygnowali z Polsky TV i szkoda,ze Oni- Polsky TV- nie chcą z Nami rozmawiać, bo przecież w naszym interesie leży, żeby im pomoc i na pewno możemy, bo przecież poza granicami Polski jest miliony, które chcą oglądać.

 17. I teraz dopiero mam mętlik w głowie….Od dwóch lat korzystam Polsky tv – problemów dużo, takie o jakich wspomniano w/w komentarzach. Dzisiaj straciłam całkowicie cierpliwość, kiedy okazało się, ze nie mam programów, które uniemożliwiają mi oglądanie tak ważnych dla mnie programów sportowych. Niestety nie tylko ja. Ponieważ zero kontaktu z Polsky TV, zaczęłam szukać w internecie kto odpowiada za te programy i tak znalazłam ta WIADOMOŚĆ w jakiej sytuacji znajduje się Polsky TV….?
  Pytanie i co teraz?
  Wydaje mi się, ze powinniśmy napisać jakaś petycje do władz polskich, bo nie wyobrażam sobie moich dni bez telewizji w języku polskim????
  Abonament wykupuje miesięczny na stronie internetowe “Polsky TV” i SHOP
  I jak tak myślę – to wydaje mi się, ze na te wszystkie usterki ma na wpływ właśnie konkurencja, chcąc żeby odbiorcy mieli dużo problemów i rezygnowali z Polsky TV i szkoda,ze Oni- Polsky TV- nie chcą z Nami rozmawiać, bo przecież w naszym interesie leży, żeby im pomoc i na pewno możemy, bo przecież poza granicami Polski jest miliony, które chcą oglądać.

 18. Uwaga na Polsky.tv to już chyba koniec naciągaja ludzi na sporą kasę i nic sobie nie robią z tego żadnego kontaktu z nimi,znajomi w Niemczech i okolicach stracili po parę stowek euro teraz próbują się skontaktować pod wskazane numery i nic tylko maszyna…ci co tu obstaja za ta tv to właśnie pracują dla niej już to sprawdzilismy…ludzie przyznacie się do oszustwa i nie naciąganie chociaż swoich którzy tak ciężko pracują za granica.Jeszcze raz uwazajcie NA OSZUSTOW!!!

  • to prawda naciągnęli i to jak sam dekoder kosztował mnie 120 e plus opląty co miesiąc ostatnia za 1-01-2016 i nic ani programu ani kasy ani się z nimi skontaktować nic tylko zgłosić wyłudzenie bo jak to inaczej nazwać i pewnie znowu się okaże ze to jakiś oszust z rodziny wpływowych ludzi z rządu

 19. to prawda naciągnęli i to jak sam dekoder kosztował mnie 120 e plus opląty co miesiąc ostatnia za 1-01-2016 i nic ani programu ani kasy ani się z nimi skontaktować nic tylko zgłosić wyłudzenie bo jak to inaczej nazwać i pewnie znowu się okaże ze to jakiś oszust z rodziny wpływowych ludzi z rządu

 20. Przeczytalem pana artykol o Polsky tv , to jesli polsky jest podane do sandu o piratowanie tv ,to Dish network powinno by podane do tego samego sadu o twozenie monopolu ,
  w tej chwili na terenie PA Dish network jest jedyna firma co oferuje polska telewizje , Verizon tv ma tylko Polonia tv .
  mialem dish or 14 , na poczatku Polskie kanaly byly mozliwe , ale z uplywem czasu jakosc i wybor kanalow sie STRASZNIE pogorszyla ,teraz to daja przewaznie disco polo .
  Ludzie chca polska telewizje na zywo , a nie jakies seriale z lat 90 tych .

 21. JEDNDNOSTRONNE POGWALCENIE UMOWY dokonane przez Wlasciciela POLSKY TV, ktory przestraszyl sie zakompleksialego kurdupla zwanego “prezesem PiS” i wycolal przed szczytem NATO wszystkie prywatne kanaly TV (w szczegolnosci TVN, TVN-24. Polsat, Poldat-News). W tej sytuacji zadam w trybie natychmiastowym zwrotu wplaconego mojego Abonamentu na Polsky TV w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2016. Po tym terminie kieruje sprawe do Sadu z powodztwa cywilnego o OSZUSTWO

  • Z tym kurduplem to dobre. A z pozwem niebardzo. W umowie pisze wyraznie programy oraz warunki korzystania moga uledz zmianie bez konsekwecji 😉 a tak odemnie to pisiory napewno moczyli w tym palce 😉

 22. Polsky tv jest najlepsza kazdy znajdzie cos dla siebie. No ale tak “dobra zmiana”dotyka i nas . Oddajcie tvn i polsat ,pisiory jedne. Niemam zamiaru ogladac wiadomosci w tvp1 albo tv trwam , i sluchac jaki to pis jest super. Wrrr.

  • Mimo tego ze zdjeli Tvn. i Polsat.t i tak nie wybiore opcji disha bo oferta jest beznadziejna. I nie warto…Jakosc przekazu tez zostawia wiele do zyczenia 2016 rok mamy i ciagle bezHD!!!!

  • Sa inne serwisy oferujace polska tv .Osobiscie blisko rok temu zmienilem Polsky.tv na inna i mam chyba z 5 tvnow i z 7 polsatow ,w tym glowne kanaly tvn i polsat w jakosci HD i za mniejsze pieniadze niz Polsky.Nie bede tu reklamowal zadnego z nich zebym nie byl oskarzony o autopromocje ,tym bardziej ,ze moja firma oferuje instalacje takiego serwisu ale uwierzcie mi – dla chcacego nic trudnego .Mozna miec dobry polski serwis telewizyjny w USA trzeba tylko troche poszperac.

  • Podaj nazwe swojej firmy, abym nigdy w zyciu z tego nie skorzystal – ale co najwazniejsze, zeby NIKT z moich znajomych takiego bledu nie zrobil.

  • Bardzo możliwe ,że któryś z twoich znajomych już jest moim klientem .Bardzo długo działam na rynku i klienci (biznesy i prywatni)wrcają do mnie od lat.Nie podam nazwy firmy bo nie potrzebuję darmowej reklamy w Dzienniku Związkowym.Lata temu płacilem za taką uslugę ,od długiego czasu nie muszę tego robić bo mam wystarczająco dużo zadowolonych klientów a jak się raz na kilka lat trafi psychiczny to go usuwam z listy klientów.Pozdrowionka Rysiu mimo wszystko

  • Tak idioto.
   Ty nie podasz nazwy firmy, “bo nie potrzebuję darmowej reklamy w Dzienniku Związkowym” – alez oczywiscie. Tak, jak twoja “inteligencja” nie potrzebuje reklamy, ty poprostu za kazdym wpisem udowadniasz wszem i wobec jakim idiota jestes.

 23. Polsky.TV – juz nie jest SUPER.
  Z poczatkiem lipca 2016 wylaczyli wszystkie stacje TVN z wiadomosciami, a zostawili tylko TVP – tzw TVP-isowska. Juz mi sie chce wymiotowac jak widze Kaczora I jego ministra spraw wojennych – maciarewicza.
  A moze PIS wykupil POLSKY.TV ?
  Naprawde nie ma co ogladac z wiadomosci niezaleznych.

 24. Ja nie mam wyboru ,mieszkam w Nowej Zelandii.Tylko polsky.tv daje mi możliwość oglądania polskiej telewizji na wysokim poziomie.zadna satelita na południowym niebie nie posiada polskich kanalow na wysokim poziomie a tv Polonia jest totalnie beznadziejna.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks