REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPACCPolonia Cup 2022 - sportowe emocje, relaks i dużo integracji

Polonia Cup 2022 – sportowe emocje, relaks i dużo integracji

-

W piątek 23 września, mimo kalendarzowej jesieni pogoda idealnie sprzyjała golfistom rywalizującym w dorocznym Pucharze Polonii (Polonia Cup). Po raz piąty turniej, który odbył się na polu Heritage Oaks Golf Club w Northbrook, zorganizowała Polsko- Amerykańska Izba Handlowa (PACC) wspólnie z Copernicus Center.

Znakomite nastroje przez cały dzień nie opuszczały ponad dwudziestu czwórek golfistów i innych uczestników imprezy. Na polu golfowym i w pomieszczeniach klubowych, oprócz organizatorów zebrali się przedstawiciele wielu organizacji, w tym Legionu Młodych Polek, PACBA, Chicago Society PNA i PRCUA. Potwierdziło to ciągłą popularność i integracyjny charakter golfa jako dyscypliny sportowej.

REKLAMA

Na polu golfowym, najlepszy wynik uzyskała czwórka Zbigniew Tyrala, Jozef Mulica, Andrzej Skik i Piotr Bozycki. Oni będą w posiadaniu przez jeden rok, ufundowanego przez organizatorów Polonia Cup pucharu, który podobnie jak słynny Stanley Cup, jest trofeum przechodnim. Chociaż ich nazwiska zostaną wygrawerowane na pucharze, zdobywcy nie otrzymują go na stałe. Mogą go jednak zdobyć ponownie.

Organizatorzy gratulowali nie tylko zwycięskiej czwórce, ale wszystkim, którzy grali i wzięli udział w dodatkowych konkursach. Najdalej piłeczkę uderzył (longest drive) Rafe Lawson. Najdłuższy putt uzyskał Joe Mulica. Closest to the pin – Ryan Thompson (dołek 3), Nathan Tomich (dołek 6) oraz Chris Williams (dołek 14).

Tradycyjnie po zakończeniu rywalizacji odbyło się przyjęcie oraz rozdanie nagród w pomieszczeniach i na tarasie Heritage Oaks Golf Club. Suty i smakowity obiad połączony z networkingiem przy otwartym barze był kontynuacją dobrze spędzonego czasu na polu golfowym.

– Ze wszystkich dyscyplin sportowych właśnie golf jest najbardziej preferowany przez amerykański biznes. Stwarza okazje do zawierania i zacieśniania biznesowych znajomości, wymiany pomysłów i informacji, ulepsza umiejętność koncentracji, radzenia sobie z osiąganiem celu pod presją i co bardzo ważne, jest testem charakteru – powiedział Grzegorz Handzel, członek Rady Dyrektorów PACC, a także promotor i organizator turniejów golfowych,

Turniej golfowy to również znakomita okazja do pozytywnej widoczności i promocji biznesu. 23 września skorzystała z tej okazji spora grupa sponsorów, w tym firma Cioromski Law, P.C. jako sponsor główny. Organizatorzy słowa podziękowania skierowali również do następujących firm i osób: Troy Realty Ltd.; Chicago Title and Trust; LSR Family Law Group; HLK Homes; Craftwood, inc.; Titan Construction; Itasca Bank & Trust; Chicago Metal Supply and Fabrication, Inc.; Handzel & Associates Ltd.; Inland Bank; Legion of Young Polish Women; SKEW Creative; Waterman Bank – Luke Lending; Craftwood, Inc.; EWT, LLC; PRCUAlife; Chicago Society PNA; Chitkowski Law Offices; Polvision; oraz “Dziennik Związkowy”.

Bogdan Pukszta

Zdjęcia: Andrzej Brach

REKLAMA

2100039821 views

REKLAMA

REKLAMA

2100040054 views

REKLAMA

REKLAMA

2101836446 views

REKLAMA

2100040197 views

REKLAMA

2100040298 views

REKLAMA

2100040408 views