REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaPolka aresztowana pod zarzutem śmiertelnego potrącenia Tomasza Radke

Polka aresztowana pod zarzutem śmiertelnego potrącenia Tomasza Radke

-

Irena Biskup została aresztowana pod zarzutem śmiertelnego potrącenia Tomasza Radke na przejściu dla pieszych w podchicagowskim Norridge. Kobieta stanie przed sądem 24 marca.

Jak poinformowała policja w Norridge 69-letnia Polka została aresztowana w poniedziałek rano. Sędzia wyznaczył kaucję wysokości 75 tys. dolarów.

REKLAMA

Do tragedii doszło 20 lutego około godz. 23.15 w okolicy 7800 W. Lawrence Avenue w Norridge k. Chicago. Fatalnej nocy Tomasz Radke przechodził przez jezdnię na przejściu dla pieszych, gdy potrącił go samochód. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku.

Nagła śmierć 35-letniego Tomasza Radke zaszokowała jego bliskich, którym trudno pogodzić się ze stratą. − Zginął w chwili, gdy wszystko w jego życiu było na dobrej drodze; założył własną firmę i zamierzał kupić dom − mówi nam Karol Malinowski, długoletni przyjaciel nieżyjącego i kolega po fachu, parkieciarz.

Radke poniósł śmierć po wyjściu z domu naszego rozmówcy, gdzie spędził wieczór w gronie przyjaciół.

Jak nam powiedział Malinowski polonijni parkieciarze sfinalizują zamówienia, których Radke nie zdążył wykonać. Dodatkowo Malinowski uczestniczy w organizowaniu pomocy finansowej dla rodziny nieżyjącego przyjaciela. − Za każdą pomoc z dobrego serca będziemy wdzięczni, nie tylko za finansową − podkreśla.

Więcej na temat szczegółów aresztowania domniemanej sprawczyni wypadku szukaj w “Dzienniku Związkowym”.

(ao, tz)

Zdj. Irena Biskup fot.policja w Norridge

7 KOMENTARZE

    • Głupota! Nie można zostawić człowieka bez pomocy i koniec kropka . wiek nie ma tu znaczenia! Jak się dobrze nie widzi to znaczy , że czas na komunikację cta!

    • dokladnie Sylwia. To ze stara to co znaczy ze trzeba sie zlitowac?? do sadu na rozprawsze pierwsza przyszla zadowolona i teraz mowi ze jest niewinna. Nie zostawia sie tak kogos na ulicy i odjezdza… Bylby to wypadek jesli by zadzwonila na policje , udzielila pomocy, ale nie, ona zabila osobe i niech teraz za to odplaci

    • dziadu ales ty niemadry jak na swoj wiek. Taka madra byla ta kobieta jadac tak szybko , zabijajac czlowieka i uciekajac. Normalnie nagrode Nobla na oby dwu wam .

REKLAMA

2128652990 views

REKLAMA

REKLAMA

2128653006 views

REKLAMA

REKLAMA

2130449326 views

REKLAMA

2128653016 views

REKLAMA

2128653020 views

REKLAMA

2128653024 views