REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaPodłogowy zawrót głowy, czyli wielkie otwarcie salonu FLOOR & DECOR w Skokie

Podłogowy zawrót głowy, czyli wielkie otwarcie salonu FLOOR & DECOR w Skokie

-

Artykuł sponsorowany

Największy asortyment podłogowy, jaki tylko można sobie wyobrazić! 65 tys. stóp kwadratowych ceramiki, porcelany, marmuru, drewna, laminatu i nie tylko! Znak jakości przy każdym oferowanym produkcie  i co najważniejsze – hurtowe ceny!

REKLAMA

To nowo otwarty podłogowy  hipermarket Floor & Decor przy 3300 OAKTON Street w Skokie (róg Oakton & McCormick Blvd.).

Przecięcie wstęgi przez głównego managera Floor & Decor w Skokie - Jake Jimenez
Przecięcie wstęgi przez głównego managera Floor & Decor w Skokie – Jake Jimenez

 

Rozmowa z PRO menedżer Floor & Decor w Skokie Agnieszką Wlodek

 

Co to znaczy Pro menedżer? Czym właściwie taka osoba się zajmuje?

– Dział Pro zajmuje się przede wszystkim obsługą profesjonalistów, czyli osób które zajmują się różnego rodzaju pracami budowlanymi lub związanymi z budownictwem, jak choćby osoby, które zajmują się zarządzaniem budynkami czy kierownicy budów. Szybka i profesjonalna obsługa w sklepie jest jednym z czynników, który zapewnia sprawne funkcjonowanie ich firm.

W tym dziale mogą oni złożyć  zamówienie zarówno przychodząc do sklepu, jak również dzwoniąc, bądź wysyłając nam e-mail. A ich zamówienie w zależności od potrzeb klienta może być gotowe do odbioru lub dostarczone na plac budowy. Tego rodzaju pomoc z naszej strony zaoszczędza naszym profesjonalistom czas, który mogą poświęcić na rozpoczęcie nowego projektu. Moim zadaniem jest upewnienie się, że klienci tegoż działu, i nie tylko tego, zawsze zostają sprawnie i profesjonalnie obsłużeni przychodząc do naszego sklepu.

W Chicago i okolicach macie  naprawdę ogromną konkurencję; co wyróżnia Floor & Decor od innych tego typu hipermarketów?  Dlaczego klient powinien wybrać  właśnie Floor & Decor?

– Przede wszystkim  tylko u nas znajdą  Państwo ogromny wybór rożnego rodzaju podłóg, płytek oraz kamienia po bardzo przystępnej cenie. A wszystko gotowe do natychmiastowego odbioru tego samego dnia. Nie musicie Państwo czekać kilku dni, a nawet tygodni na swoją  wymarzoną podłogę czy też kafelki. Jeśli nie możecie z jakiegoś powodu zabrać swojego zamówienia,  możemy je dla Państwa bezpłatnie przechować lub za niską opłatą dostarczyć do waszego domu.

Nie mogę nie zapytać o wasz imponujący asortyment.  W 100 procentach są to najwyższej klasy materiały podłogowe: od granitu począwszy, a na bambusie skończywszy. Przyznam, że najbardziej interesuje mnie podłoga bambusowa, która jest obecnie jednym z największych trendów w modzie podłogowej. Wiadomo, że bambus jest symbolem życia w kulturze orientu, utożsamiany jest z długowiecznością i szczęściem, a co najważniejsze, podłoga bambusowa posiada liczne zalety: wysoką odporność na ścieranie, działanie promieni słonecznych, wilgoć, wysoką stabilność, trwałość i wygląda nad wyraz estetycznie  i elegancko. Jaki jest koszt takiej podłogi do standardowej powierzchni naszego living room? Czy zajmujecie się również  montażem takiej podłogi w domu klienta?

– Ceny za stopę kwadratową tego rodzaju podłogi zaczynają się już od 1,18 dolara. Mamy w naszym sklepie ponad 15 różnego rodzaju podłóg bambusowych, a więc w zależności od Państwa potrzeb, jak i domowego budżetu, na pewno znajdą Państwo u nas produkt, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Jeśli chodzi o instalację to współpracujemy z kilkoma podwykonawcami, którzy mogą wykonać dla Państwa tego typu usługę. Firmy, z którymi współpracujemy, są godne zaufania, jak i znane z najwyższej jakości swoich usług.

Agnieszka Włodek zawsze miła i profesjonalna w rozmowie z klientami
Agnieszka Włodek zawsze miła i profesjonalna w rozmowie z klientami

Czy w swojej ofercie przewidujecie również  indywidualne  zamówienia z własnym design klienta? 

– Oczywiście, jeżeli wiecie Państwo, jak chcielibyście, aby wyglądała wasza podłoga, łazienka, czy też kuchnia i dokonaliście już Państwo wyboru produktu możecie się z nami skontaktować drogą telefoniczną czy też e-mailową, a my przygotujemy wasze zamówienie. Jeśli ktoś z Państwa potrzebowałby jednak pomocy przy wyborze produktu, czy też zaprojektowaniu  waszej kuchni bądź łazienki, proszę pamiętać, iż chętnie w tym pomożemy.

W swojej ofercie Floor & Decor ma również bezpłatne usługi projektowe; na czym dokładnie ma polegać taka usługa? Czy każdy klient może z niej skorzystać, czy też są jakieś restrykcje?

– Każdy klient, który jest zainteresowany tego typu usługą powinien jedynie wcześniej skontaktować się z naszym sklepem w celu ustalenia najdogodniejszego dla Państwa terminu. Można tego dokonać również  na naszej stronie internetowej www.flooranddecor.com. W czasie tego rodzaju konsultacji nasi projektanci pomogą wam zaprojektować  Waszą wymarzoną  łazienkę, czy też kuchnię. Dodam jeszcze tylko, że w naszym nowo otwartym sklepie w Skokie możecie Państwo skorzystać z tego rodzaju usługi w języku polskim, proszę pytać o Anię.

Nie mogę nie zapytać o finansowanie: czy nie posiadając gotówki można zakupić swoją wymarzoną podłogę na raty? Czy posiadacie jakieś specjalne rabaty dla stałych klientów?

– Dziękuje bardzo, że o tym wspomniałaś. Z okazji otwarcia naszej nowej lokalizacji mogą Państwo skorzystać z naszej specjalnej oferty, czyli 18 miesięcy bez odsetek. Myślę, że może to pomóc wielu z Państwa w sfinalizowaniu  projektu, o którym być może od dawna marzyliście.

Kto jest głównym odbiorcą Waszych produktów?

– Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i profesjonaliści. Każdy, kto chciałby coś zmienić w wyglądzie swojej kuchni, łazienki czy też podłogi.

Na co mogą liczyć nasi rodacy odwiedzający Floor & Decor w Skokie?

– Przede wszystkim  na szeroki wybór produktów w cenach, których nie znajdziecie u naszej konkurencji oraz, co chyba najważniejsze, na miłą obsługę w Waszym ojczystym języku.

Dogodna lokalizacja, obszerny parking, polskojęzyczna obsługa, ogromny wybór, konkurencyjne ceny. Czy jest jeszcze coś, czego nie wymieniłam w ofercie Floor & Decor?

– Jak już wspomniałam wcześniej, bezpłatne przechowanie produktu, darmowe usługi projektowe, możliwość dowozu do Państwa domu, czy też na plac budowy. Posiadamy w swojej ofercie również produkty takie jak: gotowe do instalacji blaty kuchenne z  granitu, kwarcu, jak i drewniane tzw. bucher blocks, których z pewnością nie posiada w swoich sklepach nasza konkurencja.

Z okazji wielkiego otwarcia Floor & Decor przygotował  wiele miłych niespodzianek dla swoich klientów, a między innymi konkurs, w którym można wygrać swoją wymarzoną  podłogę o wartości 5000 tys. dolarów. Jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć  udział w tym konkursie?

Wystarczy tylko przyjść do naszego sklepu do 2 listopada i wypełnić kupon, który 8 listopada  weźmie udział w loterii. Nie musicie Państwo przy tym dokonywać żadnych zakupów, już samo odwiedzenie naszego sklepu upoważnia Państwa do wzięcia udziału w konkursie i daje możliwość wygrania nowej podłogi o wartości 5000 tys. dolarów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania sieci sklepów Floor and Decor oraz do wzięcia udziału w naszej loterii. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś dodatkowe pytania proszę o kontakt pod numerem telefonu (847) 809 8601 lub drogą e-mailową na adres awlodek@flooranddecor.com

Dziękuje za rozmowę, raz jeszcze serdeczne gratulacje dla Ciebie i całej załogi Floor & Decor w Skokie z okazji wielkiego otwarcia wraz z życzeniami sukcesu w biznesie.

Rozmawiała Halina Węglarz

 

 • DSC_0275
 • DSC_0279 (4)
 • DSC_0281 (1) - Copy
 • DSC_0282 (1) (1)
 • DSC_0315 (1)
 • DSC_0334 (2)
 • DSC_0340 (2)
 • DSC_0352 copy
 • DSC_0359
 • DSC_0360 (1)
 • DSC01657 (1)
 • IMG_36786588134870

 

REKLAMA

2103101613 views

REKLAMA

2103101846 views

REKLAMA

2104898238 views

REKLAMA

2103101989 views

REKLAMA

2103102089 views

REKLAMA

2103102198 views