REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Pani Łucja Śliwa wyłączyła mikrofon. Oświadczenia rozgłośni radiowej i jej właściciela

Pani Łucja Śliwa wyłączyła mikrofon. Oświadczenia rozgłośni radiowej i jej właściciela

-

Poniżej publikujemy oświadczenia dotyczące nagłego zakończenia popularnego programu radiowego Otwarty Mikrofon przez Panią Łucję Śliwę. Oświadczenia w tej sprawie zostały wydane przez rozgłośnię WPNA 1490 AM oraz Polish National Alliance, właściciela rozgłośni Alliance Communications. Zarówno prezes PNA i Alliance Communications Frank Spula jak i dyrektor generalny WPNA wyrazili ogromne zaskoczenie decyzją Pani Śliwy.Oświadczenie prezesa PNA i Alliance Communications

REKLAMA

Nagłe i niezapowiedziane zakończenie programu Otwarty Mikrofon było dla mnie szokiem. Nieznane są mi powody decyzji Pani Śliwy, ale akceptuję jej decyzję.

Dziękuję Pani Łucji Śliwie za wiele lat współpracy z WPNA 1490 AM.

Życzę zdrowia i pomyślności.

Frank J. Spula

Prezes Polish National Alliance i Alliance Communications

 

 

Oświadczenie dyrektora WPNA 1490 AM

W poniedziałek, 14 września, na dwie minuty przed końcem programu Otwarty Mikrofon, jego autorka, pani Łucja Śliwa, pożegnała się na antenie ze słuchaczami.

Nagła i niespodziewana decyzja o „zakończeniu przygody ze stacją WPNA” była nie tylko zaskoczeniem dla słuchaczy, ale również dla zarządu i właściciela radia.

Otwarty Mikrofon przez ponad 30 lat gościł na falach 1490 AM, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych audycji polonijnych.

Dziękujemy pani Łucji Śliwie za współpracę, życząc zdrowia i powodzenia.

Jacek Niemczyk

General Manager WPNA 1490 AM

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks