REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPACCPACC Open 2022 - golf łączy i pomaga w biznesie

PACC Open 2022 – golf łączy i pomaga w biznesie

-

W miniony piątek na polu White Pines Golf Club w Bensenville odbyła się kolejna edycja PACC Open. Mimo kalendarzowej wiosny pogoda bardziej przypominała jesień. Na szczęście nie była ona przeszkodą dla licznie przybyłych polonijnych golfistów. Najlepiej z nich wypadli Grzegorz Handzel, Matthew Kurtyka, Mariusz Kwiatkowski i Józef Tokarczyk, którzy wygrali drużynową rywalizację czwórek. Zostawili oni w pokonanym polu zajmujących drugie miejsce Adama Kietę, Adama Fijasa, Krzysztofa Ramsa i Zbigniewa Tyrałę.

Organizatorzy z Polsko Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) gratulowali nie tylko zwycięskim czwórkom, również tym biorącym udział w indywidualnych konkursach. Najdalej piłeczkę uderzył (longest drive) Adam Konopka. Najdłuższy putt uzyskał Krystian Sowa. Closest to the pin z kolei wygrali Grace Fadrowski oraz Matthew Kurtyka.

REKLAMA

Znakomite nastroje nie opuszczały przez cały dzień golfistów, organizatorów, a także przedstawicieli innych organizacji. Swoją obecnością zaszczycili prezes PACBA Chris Hanusiak, prezes Chicago Society PNA Adam Konopka oraz urodzona w Polsce Senator Stanowy Illinois Diane Pappas, która uczestniczyła w części networkingowej piątkowego wydarzenia. 

Tradycyjnie już po części sportowej na polu golfowym przyszła pora na wykwintny obiad. Nie zabrakło smakowitych dań, nagród dla zwycięzców i wspomnianej już części networkingowej.

Po raz kolejny potwierdziło się to, że ze wszystkich dyscyplin sportowych właśnie golf jest najbardziej preferowany przez amerykański biznes. Stwarza okazje do zawierania i zacieśniania biznesowych znajomości, wymiany pomysłów i informacji, ulepsza umiejętność koncentracji, radzenia sobie z osiąganiem celu pod presją i co bardzo ważne, jest testem charakteru.

Zawody golfowe to również znakomita okazja do pozytywnego spojrzenia i promocji biznesu. Skorzystała z tej okazji spora grupa sponsorów I partnerów PACC. Organizatorzy słowa podziękowania i wdzięczności kierują  do: Handzel & Associates Ltd., Craftwood, Inc., KD Market, PRCUA Life, Windsor Builders, AMTrans, Sergio Sells Chicagoland oraz medialnych patronów piątkowego wydarzenia Polskiego Radia, Polvision i “Dziennika Związkowego”.

Bogdan Pukszta

Zdjęcia: Andrzej Brach

REKLAMA

2107436515 views

REKLAMA

2107436747 views

REKLAMA

2109233138 views

REKLAMA

2107436888 views

REKLAMA

2107436987 views

REKLAMA

2107437095 views