REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaNowy weekend, nowe wydanie “Dziennika Związkowego”!

Nowy weekend, nowe wydanie “Dziennika Związkowego”!

-

Jak zwykle na weekend mamy dla was propozycję nie do odrzucenia: #CzytajZNami!:)

We wszystkich polonijnych sklepach czeka już na was, drodzy Czytelnicy, nowe wydanie weekendowe “Dziennika Związkowego”. A w nim, m.in.:
– z okazji Walentynek red. Joanna Marszałek porozmawiała z polonijnym prywatnym detektywem, który nie tylko podzielił się z nią historiami chicagowskich par, ale też… podpowiedział receptę na udamy związek!
– red. Jolanta Telega pisze o kompromisie bez muru, czyli o tym co dzieje się na Kapitolu w Waszyngtonie i jaki to ma wpływ na życie imigrantów w USA.
– El Chapo po hiszpańsku znaczy „Mały”, ale wzrost nie przeszkodził Joaquinowi Guzmanowi w kierowaniu potężnym kartelem narkotykowym – o tym i związkach El Chapo z Chicago w artykule red. Grzegorza Dziedzica.
– red. naczelna Alicja Otap rozmawia z Gerym Chico, który jest jednym z 14 kandydatów ubiegających się o fotel burmistrza Chicago.

REKLAMA

Do tego mamy relacje z walentynkowych imprez w Klubie Ziemi Lubelskiej oraz u górali, z imprezy z Art Deco w Muzeum Polskim w Chicago, uroczystości nadania orderu św. Stanisława, Chicago Auto Show (na który możecie jeszcze się wybrać do poniedziałku, 18 lutego) oraz z wielkiego balu karnawałowego Teatru Pieśni i Tańca “Wici”.

W części czwartej czekają na was porady, smaczne przepisy, konkurs, w którym możecie wygrać tablet Amazon Kindle Fire oraz duża ilość wiadomości sportowych, w tym z polonijnych boisk, hal i podwórek!

Dokładamy do tego dwie części z ogłoszeniami i Magazyn Weekendowy “Kalejdoskop”.
Drodzy czytelnicy, #NiePrzegapcie tego wydania i #CzytajcieZNami cały weekend! Zapraszamy do lektury!

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2114923255 views

REKLAMA

2114923487 views

REKLAMA

REKLAMA

2116719877 views

REKLAMA

2114923627 views

REKLAMA

2114923726 views

REKLAMA

2114923834 views