REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Nowy plac zabaw oddany do użytku osieroconym dzieciom w Gliwicach!

Nowy plac zabaw oddany do użytku osieroconym dzieciom w Gliwicach!

-

27 czerwca do użytku dzieci z Placówki Wychowawczej w Gliwicach oddany został nowy plac zabaw ufundowany przez chicagowską fundację Dom Dziecka NFP.

To już kolejny tego typu projekt, który zrealizowano dzięki środkom finansowym zbieranym podczas dorocznego Balu Białego Tulipana. Tegoroczny zgromadził około 200 gości, w tym wielu hojnych sponsorów i ludzi dobrego serca. To dzięki nim oraz zaangażowaniu członków fundacji realizacja projektu była możliwa. Prezes fundacji Aneta Szulakiewicz przesłała dzieciom zapewnienie, że mimo dzielącej ich odległości myślami jest w tym dniu razem z nimi oraz dodała:
„Drogie dzieciaczki cieszę się, że udało nam się spełnić wasze marzenia. Niech ten nowy plac zabaw pozwoli wam radować się każdym dniem, a wasze uszczęśliwione buźki będą dla nas jedynym i zarazem największym podziękowaniem”.

REKLAMA

Fundacja mimo zaistniałej sytuacji z koronawirusem już pracuje nad wyborem nowej placówki, nad którą obejmie patronat. Oznacza to, że planuje kolejny Bal Białego Tulipana, na który już dziś serdecznie zaprasza.

Warto dodać, że Aneta Szulakiewicz, pomysłodawczyni inicjatywy i prezes chicagowskiej fundacji Dom Dziecka NFP, jest również prezesem polonijnej firmy General Masonry Construction, Inc  z siedzibą w Northbrook koło Chicago.

(kom. pras.)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspomnienia jako fundamenty

Marzę i wierzę

Gulasz z dynią

Smutne skutki dystansowania

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks